دنیل ردکلیف

درآمد نجومی دنیل رادکلیف در سال گذشته میلادی

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی،لیست هایی که به بررسی عملکرد سال گذشته ی مشاهیر و افراد و برند های معروف میپردازند منتشر شده و علاقه مندان را از عملکرد مالی،فنی و… این مارک ها و افراد با خبر… (ادامه)

از: ، در ۸ دی ۹۳، ساعت: ۱۴:۳۰، دسته: دسته بندی نشده
حضور دنیل ردکلیف در برنامه آخر شب جیمی فالن

شو آخر شب جیمی فالن یکی از معروف ترین و محبوب ترین برنامه ها از این دسته برنامه هاست که معمولا مهمانان معروف و مشهوری را دعوت میکند و در حضور مردم با آن ها صحبت میکند.دنیل نیز مهمان برنامه… (ادامه)

از: ، در ۱۲ آبان ۹۳، ساعت: ۱۳:۴۱، دسته: دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیف ازهری پاتر،اما واتسون و “جانوران شگفت انگیز” می گوید

ممکن است دنیل ردکلیف در مجموعه فیلم های”جانوران شگفت انگیز” بازی نکند،اما او همان قدر برای دیدن این فیلم هیجان زده است که ما هستیم!بنا به گزارش Digital Spy دنیل منتظر این سری جدید است،به خصوص که حالا او هم… (ادامه)

از: ، در ۳۰ مهر ۹۳، ساعت: ۲۰:۰۷، دسته: دنیل ردکلیف
دنیل رادکلیف : مردم از دیدنم سیر شدن ؟! درکشون میکنم

دنیل این روز ها سرش حسابی شلوغ است . از اکران Horns گرفته تا مصاحبه های گوناگون . اخیرا با نشریه Marie Claire UK مصاحبه کرده و سخنان جالب و صادقانه ای درباره خودش گفته است ! به گفته MuggleNet ، این… (ادامه)

از: ، در ۲۳ مهر ۹۳، ساعت: ۱۱:۴۴، دسته: دنیل ردکلیف
Horns دنیل ردکلیف و اکران بر روی سایت آمازون!

احتمالا شما هم بسیار مشتاق دیدن آخرین فیلم دنیل رادکلیف-هر پاتر خودمان- به نام Horns یا شاخ ها بودید ، و فکر میکردید که حالا حالا ها باید تا اکران اروپایی فیلم تا پایان مهر ماه منتظر بمانید ! اما… (ادامه)

از: ، در ۱۳ مهر ۹۳، ساعت: ۲۲:۵۸، دسته: دنیل ردکلیف
واکنش دنیل ردکلیف به داستان جدید: دیگه هری پاتر کافیه

حتما درخبرهای قبلی در مورد داستان کوتاه جدید هری پاتر که طی روزهای گذشته توسط جی.کی.رولینگ منتشر شده است، اطلاع پیدا کرده‌اید. این داستان با قلم ریتا اسکیتر نوشته شده و به بزرگسالی هری پاتر و دوستانش می‌پردازد. دنیل ردکلیف… (ادامه)

از: ، در ۱۹ تیر ۹۳، ساعت: ۱۴:۵۲، دسته: دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیف: «من هیچ ارتباطی به فیلم جدید ندارم، با اما و روپرت هم در تماس نیستم»

اخیرا خبر رسیده بود که قرار است دنیل ردکلیف، اما واتسون و روپرت گرینت، فیلم‌های کوتاهی برای نمایش در پارک تفریحی هری پاتر بازی کنند که به گونه‌ای حاشیه‌ای بر فیلم‌های هری پاتر می‌شد. حالا دنیل ردکلیف گفته که هیچ… (ادامه)

از: ، در ۲۶ اردیبهشت ۹۳، ساعت: ۲۰:۵۳، دسته: دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیف توضیح میدهد که چرا به فیس‌بوک و توییتر نمی‌آید!

این روزها که بحث رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی توی رسانه‌های داخلی زیاد مطرح میشه، این خبر جدید از دنیل ردکلیف به نظرم قابل توجه اومد و تصمیم گرفتم بعد از مدت‌ها به دمنتور دوست داشتنی برگردم! دنبال کردن هنرمندها توی… (ادامه)

از: ، در ۲۹ آذر ۹۲، ساعت: ۱۵:۲۰، دسته: دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیف مدال طلای المپیک را می‌برد

فیلم سینمایی “طلا” به رقابت میان سباستین کو و استیو اووت، دو دونده بریتانیایی در رقابت‌های المپیک ۱۹۸۰ مسکو می‌پردازد. دنیل رادکلیف بازیگر بریتانیایی که کار خود را با بازی در نقش هری پاتر آغاز کرده بود، قرار است در… (ادامه)

از: ، در ۱۲ آبان ۹۲، ساعت: ۱۰:۴۰، دسته: دنیل ردکلیف
آخرین خبرهای جالب از دنیای رولینگ و بازیگرهای هری پاتر در هفته ای که گذشت

من «پسر جادوگر» هستم، نویسنده جدید بخش خبری دمنتور. قراره از این به بعد شما رو به روز نگه دارم، ولی نه به روش گذشته. توی بخش خبرها به علاوه گزارش و خبر، پست های گفتگویی و ویژه یا حتی… (ادامه)

از: ، در ۶ آبان ۹۲، ساعت: ۲۰:۳۹، دسته: دنیل ردکلیف
صفحه 1 از 41 است (1)(2)(3)...آخرین

جستجو در سایت

عبارت یا کلمه مورد نظر خود را وارد کنید:

اشتراک خبرنامه

نشانی email خود را وارد کنید:

 


جهت لغو اشتراک خبرنامه، در پایین ایمیل های ارسالی، روی عبارت Unsubscribe کلیک کنید.