اما واتسون

اِما واتسون به پروژه سینمایی دیو و دلبر اضافه شد

دخترک خردسال سری فیلم‌های هری پاتر، امروز دیگر فقط برای نقش‌آفرینی در مجموعه‌ی مذکور شناخته نمی‌شود. همکاری واتسون با کارگردان‌های بزرگی هم‌چون آرنوفسکی سبب شدند تا سال گذشته‌ی میلادی، روزهای خوبی را برای او به ارمغان آورند و حال پس… (ادامه)

از: ، در ۲۰ بهمن ۹۳، ساعت: ۲۰:۰۰، دسته: اما واتسون
مریم میرزاخانی، اما واتسون و ملاله از جمله زنان الهام بخش ۲۰۱۴ شدند

به گزارش زومیت، CNN چندی پیش در فراخوانی عمومی از مخاطبان خود خواست الهام بخش‌ترین زنان جهان در سال ۲۰۱۴ را معرفی کنند. حالا پس از اعلام نتایج دکتر مریم میرزاخانی در رتبه سوم فهرست و اما واتسون در رتبه دوم زنان الهام‌بخش… (ادامه)

از: ، در ۱۲ دی ۹۳، ساعت: ۱۳:۲۵، دسته: اما واتسون
اصول ۱۰ گانه اما واتسون!

ما بزرگ شدن «اما واتسون» را روی پرده سینما در نقش «هرمیون» در مجموعه فیلم های هری پاتر دیده ایم. اکنون او یک زن بالغ جذاب و شگفت انگیز است. این ده حقیقت ثابت می کند که او چه راه… (ادامه)

از: ، در ۱۹ آبان ۹۳، ساعت: ۱۶:۰۰، دسته: اما واتسون
تصاویر فیلمبرداری کار جدید اما واتسون

به تازگی تصاویری از مراحل فیلمبرداری کار جدید اما واتسون-بازیگر نقش هرمیون گرنجر- به نام Colonia Dignidad منتشر شده است . این فیلم که در رابطه با کودتا و جنگ داخلی شیلی در سال 1973 می باشد ، قصه ی دختری… (ادامه)

از: ، در ۱۷ مهر ۹۳، ساعت: ۱۰:۳۹، دسته: اما واتسون
اولین عکس تبلیغاتی اما واتسون در فیلم نوح

اولین عکس تبلیغاتی اما واتسون، ستاره ی جوان مجموعه فیلم های هری پاتر، در ارتباط با فیلم درام “نوح” که بر طبق کتاب مقدس ساخته شده است، به طور آنلاین منتشر شد. وی که در این فیلم در نقش ایلیا،… (ادامه)

از: ، در ۸ تیر ۹۲، ساعت: ۱۸:۲۴، دسته: اما واتسون
فتوشات های جدید اما و اکران فرانکشتاین

اما واتسون بازیگر جوان مجموعه فیلم های هری پاتر که این روزها فعالیت خوبی در سینما داره و مدتی پیش جدیدترین فیلم وی به نام “حلقه بیلینگ” اکران شده است فعالیتهای زیادی هم در زمینه مدلینگ و جدیدترین فتوشات های… (ادامه)

از: ، در ۶ تیر ۹۲، ساعت: ۱۶:۴۹، دسته: اما واتسون
فتوشات های جدید اما برای مجله W

شاید قبلا فتوشات ها و پوستر های زیادی از اما دیده باشید، اما کم پیش اومده که عکس هایی از اما دیده باشید که در شماره جدید مجله W منتشر شده است. این بار اما فتوشات هایی با سبک و… (ادامه)

از: ، در ۲۷ اردیبهشت ۹۲، ساعت: ۰۱:۴۵، دسته: اما واتسون
اما واتسون ایفای نقش در «دیو و دلبر» را رسما تایید کرد

اما واتسون که در حال حاضر در کشور فرانسه و جشنواره کن حضور پیدا کرده که فیلم «حلقه بلینگ» در بخش بین الملل آن قرار است پخش شود، در گفتگو با رسانه ها تایید کرد که به زودی در فیلم… (ادامه)

از: ، در ۲۶ اردیبهشت ۹۲، ساعت: ۱۴:۵۰، دسته: اما واتسون
پوستر و تاریخ اکران فیلم جدید اما واتسون، «حلقه بلینگ» منتشر شد

پوستر جدیدی از فیلم «حلقه بلینگ» (Bling Ring) با بازی اما واتسون منتشر شده است. در این پوستر گروه دزدانی را می بینیم که «اما واتسون» نقش سر کرده ی آنها را بازی می کند. شعار فیلم هم “رویا را… (ادامه)

از: ، در ۲۳ اردیبهشت ۹۲، ساعت: ۰۱:۵۰، دسته: اما واتسون
اما واتسون دومین خانم خوش پوش دنیا شد

اما واتسون 23 ساله، در رده دوم لیست خوش پوش ترین های مجله Glamour قرار گرفت. او در سال های اخیر با عکس هایی که از او منتشر شد و با نقش های مختلفی که در فیلم ها بازی کرد،… (ادامه)

در ۲۰ اردیبهشت ۹۲، ساعت: ۱۴:۲۰، دسته: اما واتسون
صفحه 1 از 26 است (1)(2)(3)...آخرین

جستجو در سایت

عبارت یا کلمه مورد نظر خود را وارد کنید:

اشتراک خبرنامه

نشانی email خود را وارد کنید:

 


جهت لغو اشتراک خبرنامه، در پایین ایمیل های ارسالی، روی عبارت Unsubscribe کلیک کنید.