پاترمور

پنجشنبه‌های پاترموری: داستان دراکو مالفوی، نوشته‌ی جی.کی.رولینگ

از زمانی که وب‌سایت پاترمور افتتاح شده، رولینگ دست نوشته‌های زیادی در آن درباره دنیای هری‌ پاتر، شخصیت‌ها، مکان‌ها و دیگر ویژگی‌های آن منتشر کرده است. سال گذشته برخی از این دست نوشته‌ها در قالب مجموعه‌ی ارائه‌ای از پاترمور منتشر شد و ما در دمنتور افتخار آن را داشتیم که سه کتاب مذکور را ترجمه کنیم و آن را در اختیار طرفداران هری‌ پاتر قرار دهیم. پیش از آن نیز برخی از دست‌نوشته‌های خانم رولینگ با ترجمه فارسی در دمنتور منتشر شده بود، اما هنوز هم نوشته‌هایی به قلم ملکه‌ی قصه‌ها در پاترمور وجود دارد که تا به حال ترجمه نشده‌اند. ما در دمنتور تصمیمی جدی داریم که تمامی این نوشته‌ها را به فارسی برگردانیم. امروز نیز یکی دیگر از این داستان‌ها را برایتان ترجمه کرده‌ایم: داستان سرگذشت دراکو مالفوی اسلایترینی.

دراکو مالفوی از آن دسته شخصیت‌هایی است که از کتاب اول تا آخرین کتاب حضور داشته و همواره شاهد نبرد بین او و هری بوده‌ایم. با وجودی که دراکو یک ضد قهرمان است، اما طرفداران بسیاری دارد. رولینگ نیز به خوبی از محبوبیت این شخصیت آگاه است و با نوشتن زندگی‌نامه دراکو سعی کرده از زاویه‌ای دیگر به این شخصیت نگاه کند. در پایان این زندگی‌نامه نظرات جی‌.‌کی.رولینگ درباره این شخصیت آمده که خواندن آن خالی از لطف نیست. اگر شما هم دوست دارید از زوایای پنهان زندگی دراکو مالفوی آگاه شوید، دقایقی را با این دست نوشته رولینگ سپری کنید.

قصد داریم از این پس هر پنجشنبه یکی از داستان‌های پاترمور را در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که بتوانیم این کار را با موفقیت به سرانجام برسانیم. پس پنجشنبه‌ها برای خود لیوانی چای بریزید، با یکی از دست‌نوشته‌های رولینگ دوباره به دنیای هری پاتر سفر کنید و چند دقیقه‌ی جادویی را سپری کنید.
اثر: جی.کی.رولینگ
مترجم: امین بهره‌مند
ارائه‌ای از وب‌سایت دمنتور

dementor.ir

12 دیدگاه برای “پنجشنبه‌های پاترموری: داستان دراکو مالفوی، نوشته‌ی جی.کی.رولینگ”

  1. پنجشنبه های جادویی….
    شب جمعه با هری پاتر……
    دست تمام دست اندرکاران دمنتور بخصوص جناب آقای امین بهره مند درد نکنه که وقتشون رو برای پاتر هد ها، پاترfoot ها و پاترmind ها گذاشتن…….
    خیلی ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *