اخبار سایت / ایران

فروش «هارد یک ترابایتی: دنیای جادویی»: همراه ایمیج ۳۳ دیسک بلو-ری هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز

بزرگترین بسته‌ی فایل‌های کپی از اریجینال دنیای جادویی هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز هم‌اکنون با همکاری فروشگاه پلاس-پی و دمنتور آماده‌ی فروش می‌باشد.

هارد دنیای جادویی شامل یک ترابایت فایل ویژه از هری پاتر، جانواران شگفت‌انگیز و جی.کی.رولینگ است. که به ترتیب خلاصه‌ای از آنها را در زیر می‌توانید مطالعه کنید یا کاتالوگ کامل محصولات این هارد را از اینجا می‌توانید دریافت و مطالعه کنید.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی این محصول مراجعه کنید.

اکثر سوالات احتمالی شما در صفحه‌ی پرسش و پاسخ توضیح داده شده است. اگر سوال شما در صفحه‌ی مذکور نبود، می‌توانید با حساب تلگرامی @pluspay_support ارتباط مستقیم داشته باشید.

پوشه اول: بلو-ری‌های اریجینال هری پاتر
پوشه دوم: فایل‌های هری پاتر
پوشه سوم: بلو-ری اریجینال و فایل‌های جانوران شگفت‌انگیز
پوشه چهارم: جی.کی.رولینگ

پوشه ۱: بسته مجموعه جادویی هری پاتر


این پوشه مخصوص بسته‌ی Blu-ray/DVD مجموعه جادویی هری پاتر است.
کپی برابر اصل از بزرگترین مجموعه منتشر شده از بسته‌های فیلم‌های هری پاتر که شامل ۳۱ دیسک می‌باشد. این کپی از روی دیسک‌های ۱۰۰٪ اریجینال بدون کوچکترین تغییر یا تبدیل کیفیت در فرمت ISO می‌باشد.
این مجموعه شامل بیش از ۳۷ ساعت ویدیوهای اضافه، مستند، پشت صحنه و مصاحبه به همراه ۱۰ ساعت ویدیوی کاملا جدید در دیسک ۳۱م خود می باشد که تا به حال هرگز منتشر نشده بود. فیلم‌ها همگی در کاملترین نسخه، دو فیلم اول در نسخه سینمایی و Extended Edition بلوری و دو فیلم آخر هم در دیسک‌های ۳D بلوری عرضه شده است.

پوشه ۲: هری پاتر


این پوشه مخصوص مجموعه فیلم‌های سینمایی «هری پاتر» یا Harry Potter است.
این پوشه شامل کامل‌ترین فایل‌های مربوط به دنیای هری پاتر است که با بالاترین کیفیت طی سال‌های گذشته تا امروز دریافت و منتشر شده است. از نسخه‌های کامل فیلم‌ها، موسیقی‌های متن با بالاترین کیفیت و اسکن بسته‌های آن، بازی‌های ویدیویی هری پاتر با Setup اریجینال، کتاب‌های صوتی انگلیسی و امریکایی با بهترین کیفیت و کاور رسمی پاترمور، کتاب‌های الکترونیک رسمی پاترمور، ساعت‌ها ویدیو از انتشار کتاب‌ها، فیلم‌ها، مصاحبه‌ها، مستند، گزارش و تیزر رسمی، گالری عکس با بالاترین کیفیت ممکن و رسمی از تمام فیلم‌ها، موسیقی متن بازی‌های هری پاتر، فیلم‌نامه‌ی فیلم‌های هری پاتر و صدها فایل و پوشه دیگر در این بخش موجود است.

پوشه ۳: جانوران شگفت انگیز


این پوشه مخصوص مجموعه فیلم‌های سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز» یا Fantastic Beasts and Where to Find Them است.
کپی برابر اصل از دیسک منتشر شده از بسته فیلم جانوران شگفت‌انگیز که شامل ۲ دیسک می‌باشد. این کپی از روی دیسک‌های ۱۰۰٪ اریجینال بدون کوچکترین تغییر یا تبدیل کیفیت در فرمت ISO می‌باشد.
این پوشه مانند پوشه ۲، ولی مربوط به مجموعه‌ی جانوران شگفت‌انگیز می‌باشد. از فیلمنامه اریجینال پاترمور تا کنفرانس مطبوعاتی کامل فیلم، چند مستند با بالاترین کیفیت، موسیقی متن نسخه ویژه‌ی دو دیسک، گالری عکس، تیزر و بسیاری فایل‌های دیگر در این بخش موجود است.

پوشه ۴: جی.کی.رولینگ


این پوشه مخصوص نویسنده‌ی انگلیسی، جی.کی.رولینگ است.
در این پوشه تمام فایل‌های مربوط به خالق هری پاتر از جمله دیگر آثار او قرار گرفته است. از چندین مستند قدیمی و نایاب نسخه کامل، تا نسخه الکترونیک تمام آثار جدید و قدیم غیر هری پاتری، گالری عکس، ویدیو، بیوگرافی تصویری و پوشه‌های دیگر در این بخش موجود است.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی این محصول مراجعه کنید.

اکثر سوالات احتمالی شما در صفحه‌ی پرسش و پاسخ توضیح داده شده است. اگر سوال شما در صفحه‌ی مذکور نبود، می‌توانید با حساب تلگرامی @pluspay_support ارتباط مستقیم داشته باشید.