پاترمور

پاترمور از قالب و لوگوی جدید دنیای جادویی رونمایی کرد

ساعاتی پیش پاترمور، وب‌سایت رسمی دنیای جادویی هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز، از لوگوی جدید دنیای جادویی و قالب جدید خود سایت پاترمور رونمایی کرد.

قالب سایت پاترمور دست‌خوش تغییراتی شده و صفحه‌ی اول آن کاربرد پذیری بیشتری پیدا کرده است. پاترمور به سرعت در حال اضافه کردن بخش‌ها و امکانات جدید برای طرفداران دنیای هری پاتر است و حالا این لوگوی جدید تکمیل کننده‌ی ورود به دنیای جادویی از طریق فضای مجازی است.

لوگوی جدید دنیای جادویی یک کتاب باز است که نمایان‌گر ریشه‌های ادبی این مجموعه است و شامل نمادهایی از شخصیت‌های محبوب هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز می‌باشد. طرفدارهای هری پاتر به سرعت به نماد صاعقه‌ی درخشان و موجودات جادویی توجه خواهند کرد. علاوه بر این صفحات باز این کتاب هم چوب‌های جادویی است که هر یک متعلق به یکی از شخصیت‌های افسانه‌ای جادوگر و ساحره‌ی دنیای جادویی می‌شود.

فایل با کیفیت فوق‌العاده بالای این لوگو را در اندازه‌ی ۳۶۴۲ در ۲۱۶۰ از این لینک در پاترمور می‌توانید دریافت کنید.

6 دیدگاه برای “پاترمور از قالب و لوگوی جدید دنیای جادویی رونمایی کرد

  1. هیچ چی پاترمور قبلی نمی شد . چپترهای مختلف هفت تا کتاب برای جستجو . کوچه دیاگون . دوئل و درست و کردن معجون . واقعا هزار برابر بیشتر از پاترمور فعلی می ارزید .

      1. درست میگی، ولی پل و حتی کلبه ی هاگرید جزء محوطه ی مدرسه حساب میشه، اگر کتاب شاهزاده دو رگه رو خونده باشی هم دامبلدور و هم مرگ خواران بیرون محوطه جسم یابی میتونستند بکنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *