فرزند نفرین شده

گروه جدید بازیگران نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» لندن

پاترمور از تصاویر گروه جدید بازیگران نمایش تئاتر «هری پاتر و فرزند نفرین شده» در لندن رونمایی کرد. در این تصاویر بازیگران جدید خانواده‌های پاتر، ویزلی و مالفوی را می‌بینیم.

بازیگران جدید هری پاتر، رون ویزلی، هرماینی گرنجر، جینی ویزلی، دراکو مالفوی و… را به همراه فرزندانشان در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. نظر شما در مورد این بازیگران جدید چیست؟

15 دیدگاه برای “گروه جدید بازیگران نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» لندن

 1. هرمیون به این خوشگلی اخه کجاش سیاه . معلوم نیست این بازیگرا رو از کجا اوردن. واقعا براتون متاسفم . دلتون میخواد هری پاتر که اینقدر محبوبیت داره همه ولش کننن……..واقعا که…….

  1. من خودمم موافق با این بازیگر نیستم ولی یعنی شما بخاطر به بازیگر هری پاتر که اینهمه باش خاطره داری ول میکنی؟
   کاش یکم حصاب شده تر حرف بزنیم

 2. خییییلی بده… نمی دونم چرا مسئول انتخاب بازیگر ها حتی یک ذره هم به این توجه نمی کنه که داره طرفدار ها رو ناراحت می کنه….خود کتاب به اندازه کافی بد بود و طرفدار ها را ناراحت کرد که چرا چند نفر غیر خود جی کی رولینگ باید این داستانرو ادامه بدن و چرا جی کی رولینگ اصلا اجازه داده و همکاری کرده، چه برسه به این تاتر که انتخاب بازیگراشم انقدر بده

 3. یکی بره اینارو بگیره دارن کل تاریخ هری پاترو زیر و رو میکنن
  یا حداقل یکی ای هرمیونو بگیره.چراااااااااااااا؟
  هرمیون سیاه
  حد اقل رز رو سیاه نمیکردن.

 4. دیگه کم کم باید از هری و داستاناش بیام بیرون . روز به روز بیشتر تصوراتم خراب میشه . اولین عکسی که از این نمایش دیدم خانواده ی پاتر تو اینستاگرام بود . با خودم گفتم :« دیگه از این بد تر نمیشه » بعد که عکس بعدی یعنی خانواده ی ویزلی رو با اون شکم مرده و رنگ پوست دختره دیدم ، فهمیدم نه بابا ، از این بد ترم میشه :( .
  هرمیون سیااااااااااه پوووووووست :/
  خدایا خودت ظهور کن دیگهههههه

 5. وای خوانواده پاتر که قبلش بهتر بود اخه ایناکین جا هریو جینیو …. اینا اورن . ای خدا بریم افق از اونجایی که پر شد بریم عمود😤😤😵😵😵

 6. چرا؟ آخه چرا؟
  اون خانمه که سیاهه هرمیونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  امکان نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  کاملاً بازیگرا با اونچیزی که من تصور میکردم متفاوتن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *