از در ۰۸ تیر ۱۳۸۷، ساعت: ۹:۱۵ ق.ظ، دسته: بازیگران، دنیل ردکلیف، کتاب 7، کتاب ها

چند خبر خلاصه از اتفاقات جدید دنیای هری پاتر

از دیروز تا به امروز خبرهای زیادی منتشر شده است که به خاطر سردرگم نشدن شما و آرشیو نشدن زودهنگام خبرها، عناوینی که خلاصه تر و اهمیت کمتری دارند را به صورت فهرست وار در ادامه خبر قرار داده ایم. خلاصه ی این چند خبر را ببینید.

خبرهایی از گری الدمن، اکوس، حراج کتاب های هری پاتر، گزارش پیش نمایش بازی ششم، عکس جدید دنیل و انتشار نسخه هندی یادگاران مرگ از جمله ی این مطالب هستند.

بقیه در ادامه خبر…

گری الدمن از بت من و سیریوس بلک می گوید
گری الدمن که در فیلم جدید بتمن: شوالیه تاریکی حضور دارد، در مصاحبه ای نقش ستوان جیمز گوردن را به سیریوس بلک در فیلم های هری پاتر شباهت داده است و ارتباط احساسی آنها را یکی دانسته است.

سایت جدید نمایش اکوس برای برادوی افتتاح شد
وب سایت اکوس برای اجرای نمایش در برادوی امریکا هم اکنون باز شده است و در اینجا می توانید آن را ببینید. در این سایت لیست کامل و جدید بازیگران این نمایش به همراه زمان و قیمت بلیط ها قرار داده شده است. این نمایش از 5 سپتامبر به مدت 22 هفته اجرا خواهد شد.

اولین نسخه های امضا شده ی هری پاتر برای حراج
یک مجموعه کامل از اولین نسخه های کتاب های امضا شده ی هری پاتر جهت حراج در حراجی انگلستان در اول جولای 2008 قرار داده خواهد شد. این مجموعه را در اینجا می توانید ببینید که قیمت احتمالی برای خرید آن 15،000 تا 20،000 پوند پیش بینی شده است. تمام کتاب ها نسخه های سخت لوکس هستند و امضاها به کسی تقدیم نشده است.

گزارش از پیش نمایش بازی Wii شاهزاده دورگه
سایت Kotaku شانس این را داشته است که بتواند بازی نسخه Wii هری پاتر و شاهزاده دورگه را توسط تولیدکننده بازی، جاناتان بونی و جاستین منینگ امتحان کند. همان طور که پیش از این هم گفته بودیم این بازی 10 آذر (30 نوامبر) منتشر می شود.
گزارش و بررسی این بازی را اینجا بخوانید.

عکس جدید دیگری از دنیل بر روی مجله کیو
در اینجا ببینید.

کتاب ترجمه هندی یادگاران مرگ منتشر شد
نسخه هندی یادگاران مرگ با عنوان Harry Potter Aur Maut Ke Tohafe امروز در هند منتشر شد. هفتمین کتاب هندی 724 صفحه دارد و توسط Sudhir Dixit از انگلیسی ترجمه شده است.


12 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 5 (12 رای، میانگین: 4٫42 از 5)
برای رای دادن باید ثبت نام کنید.
Loading...Loading...

امکان ثبت دیدگاه برای این مطلب غیر فعال شده است.

جستجو در سایت

عبارت یا کلمه مورد نظر خود را وارد کنید:

اشتراک خبرنامه

نشانی email خود را وارد کنید:

 


جهت لغو اشتراک خبرنامه، در پایین ایمیل های ارسالی، روی عبارت Unsubscribe کلیک کنید.