روپرت گرینت از بوسه رون و هرمیون، عشق و بازیگری می گوید

حسین . روپرت گرینت ۴۳۲

روپرت گرینت از بوسه رون و هرمیون، عشق و بازیگری می گوید

روپرت گرینت، در مصاحبه جدیدی با Mail on Sunday (پیش نمایش “تلگراف” فردا)، از بوسه مشهورش با اما واتسون در فیلم یادگاران مرگ صحبت کرده است که چند هفته پیش فیلمبرداری شده است. روپرت همچنین از جزئیات زندگی و عشق شخصی خود نیز گفته و نگرانی خود را از امکان ادامه بازیگریش پس از پایان فیلم های هری پاتر ابراز کرده است.

قسمت های منتشر شده از مصاحبه را می توانید در ادامه خبر بخوانید…

او در مورد بوسه رون و هرمیون در آخرین فیلم های هری پاتر می گوید: “ما 10 ساله که همدیگه رو می شناسیم برای همین تقریباً شبیه بوسیدن خواهرم بود.
تصمیم گرفته بودیم همون بار اول اونو درست انجام بدیم، اما اولین تلاشمون افتضاح شد چون هردومون کمرو بودیم و نمی تونستیم جلوی خنده مون رو بگیریم.”

روپرت در مورد روابطش در زندگی واقعی نیز گفته است: “من تا به حال با هیچ کس رابطه جدی نداشتم. مطمئناً تا حالا هرگز عاشق نشدم. همیشه ترجیح دادم چیزها رو خودمونی حفظ کنم. این طور نیست که مواجهه با دخترها برام سخت باشه… دخترها گهگاهی میان و با هم گپ می‏زنیم. گاهی وقت‏ها که متمایل میشم، مواظبم پیش خوشگل ها نرم. اونایی که عجیب هستن رو ترجیح میدم.”

وی در مورد آینده بازیگری خود نیز می‏گوید: “این همیشه آویزه گوشم هست که وقتی هری پاتر تموم شد ممکنه بازیگری من هم به پایان برسه. نمی‏دونم اون قدر خوب هستم که این کار رو ادامه بدم یا نه، یه ذره عقده حقارت در مورد هنرپیشگیم بهم دست داده. تو این زمینه حس خودبینی من خیلی کمه.”

تقویم جادویی

 • 9 مهر (دیروز): در سال 1359 و در روزی از این ماه، نقشه غارتگر توسط جیمز، ریموس، سیریوس و پیتر درست می شود.
  دومین جلسه درس هری و دامبلدور در سال 1375 که با هم به خاطره تام ریدل در کودکی ش در یتیم خانه رفتند.
  در سال 1383 گلندا چیتتوک جادوگر ماه شد.
  در سال 1384 فیفی لا فول جادوگر ماه شد.
  در سال 1385 ادریس اوکبی جادوگر ماه شد.
  در سال 1386 هری پاتر به عنوان آخرین جادوگر ماه انتخاب شد.
  تولد ریچارد هریس بازیگر ن ادامه...
 • 10 مهر (امروز): تولد کریستین کولسون بازیگر نقش تام ریدل، متولد 1357.