مجموعه بزرگی از عکس های جدید هری پاتر و یادگاران مرگ

سروش . فيلم 7 ۳۰۴

مجموعه بزرگی از عکس های جدید هری پاتر و یادگاران مرگ

۱۸ عکس جدید و با کیفیت از تریلر جدید فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ : قسمت اول توسط اکانت رسمی بریتانیایی فیس بوک هری پاتر منتشر شده است. این سری تصاویر عکسهای زیر را شامل میشوند:

اسنیپ در حال صحبت با ولدمورت در خانه اربابی مالفوی ، هری در صخره ها در نزدیکی چادر ، دابی در خانه مالفوی ها ، هری رون و هرمیون تغییر شکل یافته در وزارتخانه ، تصویر واضحی از هفت پاتر ، هرمیون و مالی ویزلی در عروسی ، iهری و هرمیون در مقابل قبر لیلی و جیمز ، هری رون و هرمیون در حال ورود به خانه میدان گریمولد ، زینو لاوگوود در مقابل خانه اش که مورد تهاجم مرگخواران قرار گرفته ، اسنیپ در بین پرچین ها ، رون با دست آسیب دیده ، ولدمورت بر سر قبر دامبلدور و عکس هایی دیگر.

این عکس های بینظیر و فوق العاده را میتوانید در اینجا مشاهده فرمایید.

علاوه بر این بتازگی بیش از ۲۵۰ اسکرین شات از تریلر اول هری پاتر و یادگاران مرگ منتشر شده است. این تصاویر ۱۹۲۰×۷۹۸ پیکسلی مربوط به تمامی سکانس های جدیدی است که در تریلر جدید منتشر شده توسط وارنر برادرز مشاهده میشود.

این تصاویر بی نظیر و با کیفیت را میتوانید در اینجا ببینید.

و در آخر بتازگی عکسها و تصاویر جالبی از تقویم ۲۰۱۱ یادگاران مرگ منتشر شده اند.

این عکس ها که مربوط به صحنه هایی از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ : قسمت های اول و دوم میشود شامل تصاویری از ماندانگاس فلچر ، تصاویر جدیدی از عروسی بیل و فلور ، فرد و جرج ، چشم باباقوری ، لونا و زینو لاوگوود ، رون و جینی در عروسی برادر بزرگترشان و رون که توسط قاپزن ها دستگیر شده است میشود.

این عکس ها را میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

فیلم سینمایی هری پاتر و یادگاران مرگ : قسمت اول در تاریخ ۲۸ آبان ۸۹ به اکران سینماهای جهان در خواهد آمد.

سروش

من سروش ثنائی فرد هستم! از 6 سالگی با هری پاتر آشنا شدم! فیلم و سینما در خانواده ما بسیار مورد توجه است و به محض ورود فیلم هری پاتر و سنگ جادو به ایران با هری پاتر آشنا شدم! هم اکنون 10 سال است که با او بزرگ میشوم و با او زندگی میکنم! هم اکنون 17 سال دارم و منتظر نتایج کنکور هستم!!!

تقویم جادویی

  • ۳۱ مرداد (امروز): تولد پرسی ویزلی از آرتور و مالی ویزلی در سال ۱۳۵۵.
    در سال ۱۳۷۳ مرحله نهایی بازی های جام جهانی کوییدیچ که در نهایت تیم ایرلند از بلغارستان با تفاوت امتیاز ۱۷۰ از ۱۶۰ می برد. در همان شب مرگ خوارها به چادرهای تماشاچیان حمله می کنند تا بارتی کراوچ پسر بتواند علامت شوم رو اجرا کند.
  • ۱ شهریور (فردا): در سال ۱۳۷۳ بارتیموس کراوچ، جن خانگی خود، وینکی را اخراج می کند.