دراکو مالفوی


دفعات دانلود8681
حجم فایل638.05 KB
دسته,

دراکو مالفوی از آن دسته شخصیت‌هایی است که از کتاب اول تا آخرین کتاب حضور داشته و همواره شاهد نبرد بین او و هری بوده‌ایم. با وجودی که دراکو یک ضد قهرمان است، اما طرفداران بسیاری دارد. رولینگ نیز به خوبی از محبوبیت این شخصیت آگاه است و با نوشتن زندگی‌نامه دراکو سعی کرده از زاویه‌ای دیگر به این شخصیت نگاه کند. در پایان این زندگی‌نامه نظرات جی‌.‌کی.رولینگ درباره این شخصیت آمده که خواندن آن خالی از لطف نیست. اگر شما هم دوست دارید از زوایای پنهان زندگی دراکو مالفوی آگاه شوید، دقایقی را با این دست نوشته رولینگ که توسط امین بهره‌مند ترجمه شده و وب‌سایت دمنتور آن را منتشر کرده، سپری کنید.

31 دیدگاه برای “دراکو مالفوی

 1. با این که دراکو مالفوی حق انتخابی نداشت و گناه داشت و… کاملا موافقم ولی شخصیتش در کل به نظرم شخصیت جاالبی نبود ک کسی بخواد عاااشقش بشه.. هرکی عاشق دراکو هست فقط بخاطر بازیگرش تام فلتونه . در اصل اونا عاشق تام فلتونن نه دراکو!!!

 2. سلام ببخشید چرا همه ی داستان هارو نذاشتین تو سایت و چرا همرو نمیشه مثل این یکی دانلود کرد؟ بعد کلش (هر داستانی) همون دو سه تا پاراگرافه یا من نمی تونم بقیشو ببینم؟

  1. تمام داستان‌هایی که تا به حال توسط دمنتور ترجمه شده در سایت برای دانلود موجود است. هر داستان بسته به موضوع ممکن است کوتاه یا بلند باشد.
   موفق باشید

 3. من فردا امتحان پیش نوبت شیمی دارم اونوقت دارم دنبال مقاله ها دراکو میکردم :| دیگه خودتون به عمق کراشم پی ببرین^-^

 4. به نظر من دراکو شخصیت جالبی داشت و بر خلاف عقیده خیلی ها که دراکو با ثروتی که لوسیوس (پدر دراکو) داشت در زندگی اش ارامش داشت ولی بازم تو آسایش و رفاه نبود چون وادار به کار هایی بود که پدرش‌ میخواست مثلاً دراکو اصلا نمی‌خواست تو برج ستاره شناسی (هری پاتر و شاهزاده دورگه) دامبلدور رو بکشه بلکه مجبور بود چون اگه دامبلدور رو نمی‌کشت ولدمورت دراکو رو میکشت (خودشم گفت) اگه لوسیوس پدرش نبود اون اصلا مجبور نمیشد دست به همچین کاری‌ بزنه کلا اگه بخوام بگم باید بگم که حتی دراکو شخصیت مظلومی داشت… دراکو کار بزرگی برای هری کرد تو (هری‌ پاتر و یادگاران مرگ) که هری رو لو نداد و اگه یادگاران مرگ رو زیرنویس فارسی دیده باشین زمانی که به دراکو گفتن که بیا ببین این هری پاتره یا نه پدرش‌‌ بهش گفت که اگه این هری پاتر باشه زندگی شون عوض میشه ولی دراکو هری رو لو نداد البته هری هم این لطفش رو جبران کرد (از تو آتیش نجاتش داد)…ولی در کل من از کارکتر دراکو مالفوی خوشم میومد همین طور از بازیگرش یعنی • تام فلتون•

 5. بله بله پس شما میفرمایی که باید براس شخصیتی کههر ۸۰ص یه بار در بارش بحث میشد بجز چند جلد اخر اسم کتاب باید داکو ماالفوی بود ؟
  منظور این بود یامن اشتباه برداشت کردم.؟

 6. من یکی ک واقعا از شخصیت دراکو خوشم اومد ؛) ینی میشه گفت عاشقش شدم خلاف بعضیا ک همون ابتدای کار شیفته هری شدن 😕
  دراکو واقعا این همه سختی و رنج حقش نبود اینکه همش کشته شدن بقیرو ببینه دلم براش میسوزه 😢

 7. البته جدا از نظر قبلیم من کلا از شخصیت دراکو و پوزخنداش و تیکه هاش خوشم میومد و بدترین قسمتها از نظر من اولیش اونجایی بود که هرمیون تو هری پاتر و زندانی آزکابان به دراکو مشت میزد دومی اونجایی بود که آلستر مودی تقلبی تبدیلش میکرد به یه جونور و سومی اونجایی بود که توی هری پاتر و شاهزاده دو رگه روی برج ستاره شناسی یکی از مرگ خوار ها بهش گفت درست مثل بدرش ترسو هست

 8. از نظر من رولینگ اسم کتاب هاش و باید میزاشت دراکو مالفوی تا هری پاتر چون پاتر اصلا نسبت به دراکو سختی نکشید و یا فداکاری نکرد دراکو توی جاهای زیادی بود که قهرمان بود در واقع تا یه زمانی توی دنیای کودکانه خودش گم شده بود من با هرکی که فکر می کنه خانواده مالفوی بد هستن مخالفم هری جونشو به نارسیسا (مادر دراکو و همسر لوسیوس)و دراکو مدیونه

 9. عالی بود خیلی حال کردم
  بالاخره رولینگ یه چیز خوب درباره دراکو گفت😐
  موهای دماغم کز خورد از بس تو کتاباش دراکو رو بد جلوه داد😐
  البته بجز تو قسمت اخر که مالفوی ها گل کاشتن😍

 10. از اونجایی که من گریفندوری ام کلا از اسلیترینی ها متنفرمم!
  مخصوصا مالفوی ها
  ولی این فایل و کتاب فرزنده نفرین شد یه مقدار نظرم رو در مورد دراکو عوض کرد
  میدونم اونم میتونسته به خوبیه اسکورپیوس( پسرش) باشه اگه لوسیوس احمق میزاشت
  بازم میگم از همه ی اسلیترینی ها متنفرم( به جز اسنیپ که اونم یه جورایی ازش بدم میاد و آلبوس و اسکور پیوس)

 11. دراکو عشقه اصن <۳ من که شخصا خیلی کیف می کردم وقتی به پاتر و ویزلی تیکه مینداخت ….لذتی میبردم که حد و حصر ) درسته دیگه ؟( نداشت . واسه من یکی که به هیچ وجه لج درار نبود ….چون من از همون اولش از پاتر و ویزلی متنفر بودم و همچنانم هستم . ) سلیقه خودمه خب :-| ( ولی خب درباره هرماینی …آره خیلی به اون ظلم کرد ولی به پاتر و ویزلی اصلاااا و ابدا ظلم نشده از طرف دراکو ….چون اون دوتا هم تیکه های دراکو رو به نحو هایی جبران میکردن . البته بماند که هرماینی با اون مشت تو فیلم سه همه شو جبران نمود !!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *