صحنه‌های حذف شده «هری پاتر و شاهزاده دورگه» با زیرنویس فارسی


دفعات دانلود۱۵۴۳
حجم فایل۵.۸۷ KB
دسته,

فایل زیرنویس فارسی صحنه‌های حذف شده از فیلم‌سینمایی «هری پاتر و شاهزاده دورگه»

صحنه‌های حذف شده به معنی سانسور شده نیست. این صحنه‌ها توسط کارگردان فیلم از نسخه‌ی سینمایی حذف شده بودند و بعد در قالب نسخه اکستندد و DVD و بلو-ری‌های فیلم منتشر شدند. بعضی از این صحنه‌ها در نسخه‌ی سینمایی هم بوده اما اینجا چند صحنه یا دیالوگ اضافی دارند.

تمام این صحنه‌ها توسط وب‌سایت دمنتور به فارسی کامل ترجمه شده و در قالب یک فایل ویدیویی HD 720p پخش شده است.

این ویدئو را به صورت آنلاین از کانال آپارات دمنتور یا از همین پایین می‌توانید مشاهده کنید. اگر طبق سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ی آپارات، این ویدیو از دسترس خارج شد، از طریق لینک یوتوب که در بالای این متن قرار گرفته است می‌توانید اقدام به مشاهده یا دانلود این ویدئو کنید. نسخه‌ی آپارت و YouTube تفاوت دارد و در آپارات مجبور شدیم یک صحنه را سانسور کنیم، اما در یوتوب و فایل زیرنویس نسخه کامل است.

1 دیدگاه برای “صحنه‌های حذف شده «هری پاتر و شاهزاده دورگه» با زیرنویس فارسی

  1. خیلی کیوتههههههه ولی خب ارمی شدم و دیگه برام جذابیت زیادی نداره و ب نظرم پاترمور اصلی خیلی ازین بهتره من اینا رو قبلا دیدم تو پاتر مور ولی دوباره دیدم اونجا وبسایت خود رولینگه وتنها بدیش اینه ک باید اینگیلیسی بلد باشید و خوبیش اینه ک اونجا سانسور نداره تو یوتیوب دمنتورم چ اصلیش چ همین فیکش ک ایرانیه سانسور نداره اگه بلد نیستید با یوتیوب کار کنید یا براتون بالا نمیاد با فیلتر شکن برید بالا میاد چون یوتیوب فیلتر شدع و خب اصلن باعث تعجبتون نشده این حرف این مملکتم زیبایمان فقط خودمونو فیلتر نکرده ک ب زودی میکنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *