داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک

اثر: جی.کی.رولینگ
مترجم: امین بهره‌مند
ویراستار: سارا کامجو
گرافیک کتاب: رضا اسکندری
گرافیک تبلیغات: حجت گلابی
ارائه‌ای از وب‌سایت دمنتور

دنیای جادوگری می‌تواند دنیایی سیاه و خطرناک باشد. وردهایی هستند که در شش هجا می‌توانند باعث مرگ شوند، معجون‌هایی هستند که قادرند اختیار افراد را سلب کنند و جانورانی جادویی وجود دارند که می‌توانند حتی دلاورترین جادوگران را از پای در آورند. به همین دلیل است که کارهای شجاعانه و دلاوری‌ها در دنیای جادوگری اهمیت و قدرت بیشتری پیدا می‌کنند.

گرفتن یک چوبدستی در دست می‌تواند به شما جرأت بدهد اما در دنیای جادوگری برای اتخاذ تصمیم‌های شجاعانه به چیزی بیش از آن نیاز دارید. در این مجموعه از دست‌نوشته‌های جی.کی.رولینگ شما درباره عشق، غم و اندوه و اعتبار همیشگی مینروا مک‌گونگال، درباره سرنوشت غم‌انگیز ریموس لوپین، درباره رفتار بی‌ملاحظه سیلوانوس کتل‌بورن و چیزهای بسیار دیگر مطالعه خواهید کرد.

7 دیدگاه برای “داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک

  1. مترجم نابودش کرده از همون جمله‌ی اولش با اون ترجمه‌ی وحشتناک !!!مینروا مک گوناگل چیز‌های زیادی است!!!! لازم نیست حتما دقیقا خود جمله رو بیاری تو فارسی که بابا کتابای هری پاتری رو خوب ترجمه کنید دیگه حیفه توهین به عظمت و هیبت کتابه ای بابا

    1. فایل بررسی شد، مشکلی نداشت، احتمالا خوب براتون دانلود نشده. لطفا دوباره دانلود کنید یا اگه از فیلترشکن استفاده میکنید، قطعش کنید و دوباره دانلود کنید.

  2. واقعا عالیه همه چیزاتون به خصوص ترجمه های عالی و بی نقصتون معرکست فقط لطفا زود تر فیلمنامه جانوران شگفت انگیز رو ترجمه کنین مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *