داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم

اثر: جی.کی.رولینگ
مترجم: امین بهره‌مند
ویراستار: سارا کامجو
گرافیک کتاب: رضا اسکندری
گرافیک تبلیغات: حجت گلابی
ارائه‌ای از وب‌سایت دمنتور

قدرت یک ساحر یا ساحره با چوبدستی‌ای در دست، بیش از آن چیزی است که می‌توان تصور کرد. به کمک ورد یا معجونی مناسب آن‌ها می‌توانند عشق جعلی بسازند، در زمان سفر کنند، حالت فیزیکی خود و سایر اشیا را تغییر دهند و حتی به زندگی کسی پایان دهند.

قدرت و جادو اگر در دستان فردی نادرست قرار بگیرند، می‌توانند مهلک، تاریک و کشنده باشند؛ این چیزی است که لرد ولدمورت به ما نشان داد. او شرورانه به دنبال قدرت بود تا جایی که تار و پود روح خود را تکه تکه و هر آنچه را که از او یک انسان می‌ساخت، نابود کرد. او تبهکارترین تبهکاران بود که آرزوی هولناکش برای قدرت و نابودی، او را به پیش می‌برد.

واضح است که افراد بسیار اندکی از نظر قصد و نیات شیطانی می‌توانند با ولدمورت برابری کنند (هرچند که بلاتریکس لسترنج و دلورس آمبریج برای رسیدن به این مقام از هیچ تلاشی فروگذار نکردند)، اما شخصیت‌های دیگری نیز وجود دارند که جذب قدرت شده‌اند. در این کتاب مجموعه دست‌نوشته‌های جی.کی.رولینگ را در مورد قدرت، سیاست و برای تلطیف فضا در مورد اشباح مزاحم، مطالعه می‌کنید.

8 دیدگاه برای “داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم

  1. جالب بود ولی رولینگ داره بیش از حد دنیای جادو رو کششششششششششش می ده.چیزی که در ظاهر با حاله ول باطنا هیچی نداره😛😛😛😛

    1. باید روی گزینه ی دریافت فایل کلیک کن و بعد اگه بازمی نشد از یک برنامه ی دیگه وارد شو.مثلاً اگه تو گوگل هستی برو توی اینترنت!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *