زیرنویس ها

در این بخش تمام زیرنویس های فارسی شده توسط سایت دمنتور را می توانید دانلود کنید. برای استفاده از زیرنویس فارسی، باید آن را با ویدیوی خود هم نام کنید و کنار فایل ویدیو قرار دهید. اگر این کارها را بلد نیستید یا به مشکلی برخورد کردید، خواهش میکنم راهنمای استفاده از زیرنویس را از اینجا مطالعه کنید. توصیه ما این است که برای دیدن زیرنویس روی ویدیو از نرم افزار KMPlayer استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در زیرنویس های فارسی فیلم ها، در هر فایل چندین زیرنویس وجود دارد که هر یک با نسخه های مختلف فیلم هماهنگ (سینک) است. اگر متوجه نشدید کدام زیرنویس مناسب شما است، هر کدام از آن ها را تست کنید و ببینید با دیالوگ های فیلم شما هماهنگ هست یا خیر.

فیلم های زندانی آزکابان، جام آتش و محفل ققنوس توسط سایت دمنتور ترجمه فارسی نشده است. برای همین تمام زیرنویس ها موجود از مترجمین دیگر در یک فایل قرار گرفته است. بقیه زیرنویس های فیلم ترجمه ی “حسین غریبی” است. فیلم های اول و دوم توسط aria_koroosh@yahoo.com تنظیم شده است. نسخه های Ultimate Edition هم توسط آقای میلاد علیزاده تهیه و تنظیم شده است.

زیرنویس‌های اصلاح شده فیلم ۱ تا ۵ (از حجت گلابی)
(حجم: 208 KB)

فیلم هری پاتر و سنگ جادو
(حجم: 35 KB)

فیلم هری پاتر و تالار اسرار
(حجم: 83 KB)

فیلم هری پاتر و سنگ جادو و تالار اسرار (مخصوص نسخه Ultim...
(حجم: 89 KB)

فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان، جام آتش و محفل ققنوس
(حجم: 1.1 MB)

فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه
(حجم: 270 KB)

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ - بخش اول
(حجم: 37 KB)

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ - بخش دوم
(حجم: )

مستند جی.کی.رولینگ: یک سال زندگی
(حجم: 23 KB)

پیش نمایش یادگاران مرگ ۲
(حجم: 3 KB)

این فایل ها متعلق به وب سایت دمنتور هستند و تنها برای استفاده ی خانگی بصورت رایگان در دسترس قرار گرفته اند. هرگونه سواستفاده تجاری قابل پیگیری قانونی می باشد.

در صورتی که شاهد نقض قوانین کپی رایت یا محتوی مجرمانه رایانه ای بودید، مراتب را از طریق اين صفحه به اطلاع برسانید.