کتاب 7 "هری پاتر و یادگاران مرگ"

رولينگ: نوشتن آخرين جلد هري پاتر سرگرم کننده است

جي. کي. رولينگ روز گذشته اعلام کرد که نوشتن هفتمين جلد هري پاتر بر خلاف روال سابق آن برايش سرگرم کننده شده است.
رولينگ از نوشتن آخرين جلد هري پاتر لذت مي برد.
“جي. کي. رولينگ”، نويسنده مجموعه کتابهاي محبوب “هري پاتر” روز گذشته (سه شنبه) اعلام کرد که نوشتن هفتمين جلد هري پاتر بر خلاف روال سابق آن برايش سرگرم کننده شده است.
اين نويسنده درباره احساس جديدش گفت:« شايد به اين خاطر چنين احساسي دارم که فشار کاري بالاخره دارد از دوشم برداشته مي شود. چون اين آخرين کتاب است، احساس آزادي مي کنم. حالا تنها کاري که بايد بکنم اين است که داستان را به نقطه پايانش برسانم.»
به گزارش آسوشيتد پرس، رولينگ اين سخنان را در شب داستان خواني که يک بنياد خيريه در آمريکا برگزار کرده بود، گفت. او از سال 2000 تاکنون به آمريکا نيامده بود.
ديگر نويسندگاني که در اين شب داستان شرکت کرده اند، “استفان کينگ” و “جان ايروينگ” هستند. اين نويسندگان به همراه رولينگ قرار است امشب نيز در سالن موسيقي راديوي نيويورک اين برنامه را اجرا کنند.
شب داستان خواني که “شبي با هري، کاري و گارپ” (قهرمانان داستانهاي اين سه نويسنده) نام دارد، براي حمايت از دو سازمان غيرانتفاعي برگزار شده است. يکي از اين سازمانها بنياد هاون است که به هنرمنداني کمک مي کند که در اثر تصادف يا بيماري نمي توانند به کارشان ادامه دهند. سازمان ديگر، “پزشکان بدون مرز” نام دارد که بنيادي بشردوست است که در بيش از 70 کشور کمکهاي پزشکي فوريتي انجام مي دهد.
سازمان اول را استفان کينگ و سازمان دوم را رولينگ انتخاب کرده اند.
کينگ اظهار اميدواري کرده است که با اين برنامه ها براي هر کدام از سازمانها مبلغ 250 هزار دلار جمع شود.
منبع: خبرگزاری میراث فرهنگی | سپيده جديري