فیلم 5 "هری پاتر و محفل ققنوس"

عکس ها و اطلاعات از فیلم برداری ‘ققنوس’

مطلع شدیم که فیلم برداری هری پاتر و محفل ققنوس، هفته گذشته در یک جنگل در بورنام بیچز در انگلیس تصویر برداری شده است (قسمت هایی از رابین هود هم در این مکان گرفته شده بود). این صحنه مربوط به جایی است که هاگرید تسترال ها را به دانش آموزان سال پنجمی اش معرفی می کند.
در ضمن، HP4U یک گزارش از فیلم بررداری های اخیر از فیلم پنج را در ویرجینا واترز جایی که صحنه های مربوط به حمله کارمند های وزارت سحر و جادو به پروفسور مک گوناگل در بیرون از کلبه هاگرید با طلسم بی حسی است (آخرهای کتاب) را منتشر کرده است. عکس های جالبی از این صنه ها را که شامل بعضی از عکس های بازیگران در سر صحنه است را می توانید در اینجا مشاهده کنید، و اطلاعات بیشتری از فیلم برداری را می توانید با کلیک بر روی "ادامه خبر" مطالعه کنید. توجه داشته باشید که ادامه خبر ممکن است صحنه های جالب فیلم پنج را لو بدهد.

گزارش از طرفداران مربوط به فیلم برداری های اخیر محفل ققنوس در ویرجینا واترز:
امروز دو صحنه ضبط شده است، هر دوی صحنه ها هم مربوط به اواخر کتاب می باشد. اول بهبودی پروفسور مک گوناگل بعد از برخوردش با مرگ خواران در بیرون کلبه هاگرید، و همچنین به دنبال آن صحنه های نبرد در وزارتخانه و هاگوارتز.
پروفسور مک گوناگل روی صندلی اش در حال استراحت است، و دارد عنوان خبری 'کسی که نباید اسمش را برد، برگشته است' را در پیام امروز می خواند و در همین حال دارد با هاگرید هم صحبت می کند (امروز مارتین بیفورد در نقش هاگرید بازی می کند و واقعا مرد غول پیکری است). ما نمی تونیم دیالوگ ها رو بشنویم اما او واقعا بعد از طلسم حالش رو به بهبودی رفته. "دیم مگی اسمیت" (بازیگر نقش مک گوناگل) واقعا فوق العاده به نظر می آید و ردای جدید به تن کرده است، کلا لباس هایی که معلمین و دانش آموزان دارند، خیلی خوب هست.
در همین زمان که این صحنه فیلم برداری شد، از جلو و عقب (با حرکت دوربین به طرف قفسه سینه هاگرید) صحنه ای که دانش آموزان اسلایترینی با دراکو در حال گفت و گو در مورد اینکه اگر ولدمورت بر میگردد چه اتفاقاتی می افتد، ضبط شد. دراکو که مسلما مرکز توجه است گفت که پدرش و مرگ خواران این دفعه مطمئن هستند که تو نبردشون پیروز میشن.
با این حال این صحنه بارها و بارها گرفته شد. واقعا نمیشه صبر کرد تا این صحنه های جالب رو دید.
در طول زمان فیلم برداری دیوید هیمن (تهیه کننده فیلم) را هم دیدیم، که در حال امضا دادن روی کتاب برای بعضی از پسرها و گفت و گو با بقیه بود.