پادکست لوموس | برای طرفدارهای حرفه‌ای هری پاتر
کتاب‌ها

اولین عکس از ولدمورت در نسخه های جدید هری پاتر

همانطور که قبلا در خبرهای متعدد اعلام کردیم، انتشارات بلومزبری و اسکلاستیک که منتشر کننده های رسمی تمام کتاب های هری پاتر در بریتانیا و آمریکا هستند در حال آماده کردن جدیدترین نسخه از این مجموعه داستان با طراحی جلد و تصویر کاملا متفاوت نسبت به نسخه های قبلی هستند.

قبلا در خبرها بعضی از طرح جلدهای این نسخه های جدید را در دمنتور گذاشتیم تا اطلاع رسانی کرده باشیم. کار طراحی این نسخه های جدید رو هنرمندی با نام جیم کِی انجام میدهند. حالا وب سایت و توئیتر انتشارات بلومبزبری اولین عکس از ولدمورت را که مربوط به کتاب سنگ جادو می شود را منتشر کرده است. در واقع این عکس پشت سر پرفسور کوییرل را در حال بستن دستار نشان میدهد و از آنجایی که در آن سال ولدمورت در بدن کوییرل زندگی میکرد می توانید قسمتی از صورت ولدمورت را در این تصویر ببینید.
عکس خبر مربوط به عکسی است که اسنیچ سیکر و سایر خبرگزاری های هری پاتر از آن برای اطلاع رسانی استفاده کرده اند و عکس زیر همان عکسی هست که بلومزبری در توییترش منتشر کرده (با کلیک بر روی آن می توانید با کیفیت اصلی مشاهده نمایید)

CPHIWRhVEAAbrA8

5 دیدگاه برای “اولین عکس از ولدمورت در نسخه های جدید هری پاتر

  1. این نسخه جدید یعنی چی ؟ من سردرگم میشم ، یعنی مثلا کتاب سنگ جادو رو با طرح روی جلد جدید چاپ کردن ؟ منظور از نسخه جدید اینه ؟

  2. من هم کاتبشو خوندم هم فیلمشو اما ای کاش بازم بساسزند هری پاتر که هری بزگیش باشه و مثل بقیه یه فیلماش عالی باشه

  3. هیچ وقت یادم نمیره سر خریدن کتاباش چه ذوقی داشتم تک تک کتاباشو از انقلاب تهیه کردم هر سری میرفتم فصل جدید بخرم با چنان ذوقی برمیگشتم و کتابا رو میخوندم که انگار تمام دنیا مال منه واقعا تمام غم و غصهامو با هری فراموش میکردم هنوزم بعضی وقتا اگر وقت کنم و کتابا رو بخونم از خوندنش سیر نمیشم

  4. عجب….خوش ب حال اونا.والا من ک تابستون س سال پیش هری پاترو‌برا اولین بار با پی دی اف خوندم? واقعا حیف چون من دیگه مث بقیه نوستالژی هری پاتریا با کتاباشونو حس نمیکنم…ولی میخوام در اینده ای نزدیک کتابارو بخرم.?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *