دنیل ردکلیف

جدیدترین ستاره در پیاده رو مشاهیر هالیوود به نام دنیل رادکلیف ثبت میشود

شاید خیلی از ما نام پیاده رو مشاهیر (Walk of fame) در هالیوود را شنیده باشیم، اما اطلاعات دادن درباره این قسمت از شهر هالیوود برای همه کاربران ممکن است جالب باشد.

همانطور که همه می دانیم قطب سینمای آمریکا در شهر هالیوود است شهری که با هنر مخصوصا سینما پیوند خورده است. در هالیوود پیاده روی بزرگی قرار دارد که با نام پیاده روی مشاهیر هالیوود یا Hollywood Walk of Fame شناخته میشود. این پیاده رو که یکی از آثار گردشگری این شهر است توسط اطاق بازرگانی هالیوود اداره میشود. اما چه چیزی باعث میشه یه پیاده رو باعث جذب توریست بشه خب باید گفت که این یه پیاده روی معمولی نیست بلکه کف پوش های این پیاده پر از ستاره هایی هستش که به یکی از مشاهیر هنری دنیا تعلق دارد. وقتی هنرمندی در دنیا به موفقیت هایی دست پیدا میکنه اطاق بازرگانی هالیوود تصمیم میگیره تا ستاره ای در این پیاده رو را به نام اون ثبت کنه که این ستاره تا ابد در این پیاده رو ماندگار میشه و یه جورایی باعث میشه نام و یاد اون هنرمند زنده بمونه. از جمله ستاره های معروفی که در این پیاده رو هست میشه به ستاره چارلی چاپلین کمدین فقید، مایکل جکسون خواننده، اِلِن دیجنرز مجری، والت دیسنی بنیانگذار کمپانی انیمیشن سازی والت دیزنی، مجموعه سیمپسونز مجموعه انیمیشنی، اورلاندو بلوم بازیگر، هیو جکمن بازیگر، پیتر جکسون کارگردان مجموعه ارباب حلقه ها و جیمز کمرون یکی از موفق ترین کارگردانان سینما اشاره کرد.

البته در این پیاده رو فقط ستاره پیدا نمیشه تقریبا تو این پیاده بلوک های سیمانی ای رو میبینیم که جای دست و پای هنرمندان بزرگ و خاصی رو بر روی این بلوک های سیمانی به جا گذاشته اند. به طور مثال روی یکی از این بلوک های سیمانی جای پاهای چارلی چاپلین با همون کفشهای پاره و گشاد رو میشه دید. در سال ۲۰۰۷ هم بلوک سیمانی ای رو به هری پاتر در این پیاده رو اختصاص دادند که بر روی آن اثر دست و پای دنیل ردکلیف، روپرت گرینت و اما واتسون به همراه چوبدستی های جادوشون ثبت شده است. عکس این بلوک سیمانی رو می توانید در زیر ببینید.

b5e007b8704a59c4e8e0d5b783fbf93f

اما طبق خبری که ورایتی در تویئیتر منتشر کرد آقای لرون گوبلر رئیس اطاق بازرگانی هالیوود امروز اعلام کردند که جدیدترین ستاره ای که قرار است در پیاده رو مشاهیر نصب بشه قرار هست به نام دنیل رادکلیف بازیگر نقش هری پاتر در مجموعه فیلم های هری پاتر باشه. مراسم رونمایی از این ستاره ۲۱ آبان ماه انجام میشه و در این مراسم کریس کلمبوس کارگردان دو فیلم اول هری پاتر هم قرار است به عنوان کسی که این ستاره نوجوان رو به سینما در آن زمان معرفی کرد حضور داشته باشه. بنابر گفته آقای گوبلر این ستاره دو هزار و پانصدو شصت و پنجمین ستاره ای هست که قرار است در این پیاده رو نصب شود این ستاره قرار است در قسمت اصلی پیاده رو در بلوار هالیوود و جلوی در سالن تئاتر دالبی نصب شود.

در صورتی که تمایل دارید بیشتر درباره این پیاده رو بدانید کافیه اسم آن را در گوگل سرچ کنید. قطعا اخبار رونمایی از ستاره دنیل را در دمنتور اطلاع رسانی خواهیم کرد.

9 دیدگاه برای “جدیدترین ستاره در پیاده رو مشاهیر هالیوود به نام دنیل رادکلیف ثبت میشود

 1. اما واتسون فوقالعادست من همیشه به بازی هایی اون و خودش علاقه دارم
  دنیل رادکلیف نیز بازیگری خوش سیما است و در بازیگری ادم جدی می باشد

 2. به نظرم روپرت گرینت و مخصوصا اما واتسون خیلی قشنگ تر از دنیل رادکلیف نقششون رو بازی می کردن و از خود دنیل رادکلیف برای ایجاد ستاره به نامشون در پیاده رو مشاهیر لایق ترن!

  1. به نظر من هر سه تاشون نقششون رو خیلی خوب بازی کردن اما اینو درسن گفتی اما واتسون خوب تر از دنیل و روپرت بود

  2. اما دنیل ردکلیف برأى ١٠ سال نقش اول این فیلمها بود. دونفر دیگه مکمل بودن. مهمتراز اون، براى دادن این ستاره ها قطعا به نقش ها و فعالیت هاى خارج إز هرى پاتر(فیلم، سریال، تئاتر…) هم توجه مى شه.

  3. دوست خوبم این ستاره رو بخاطر بازی دنیل در مجموعه هری پاتر به نام او ثبت نکردند بلکه بخاطر پیشرفت های هنری ای که داشته و موفقیت های اون بهش داده شده
   شما از سال ۲۰۰۷ به بعد اگر دقت کنید دنیل پر کارترین بازیگر از کل مجموعه بازیگران هری پاتر بوده، توی دو تا تئاتر حضور خیلی موفقی داشته، سه تا فیلم به غیر از هری پاتر بازی کرده که نقش اول رو داشته فعلا چند تا فیلم دیگه هم بازی کرده که هنوز اکران نشده. تو جشنواره های مختلف سینمایی چند بار نامزد و برنده جایزه شده. متاسفانه اما و روپرت با اینکه بازیگرهای خوبی بودند اما بعد از تموم شدن هری پاتر فقط دو تا کار موفق از اما رو شاهد بودیم و یک صدا پیشگی از روپرت رو توی انیمیشن پت پستچی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *