آوای فاخته

ترجمه «آوای فاخته» از کتابسرای تندیس به چاپ چهارم رسید

به گزارش خبرنگار مهر، رمان جنایی «آوای فاخته» نوشته جی.کی.رولینگ نویسنده شناخته شده و خالق هری پاتر با ترجمه ویدا اسلامیه توسط انتشارات کتابسرای تندیس چاپ شده بود که به تازگی نسخه های چاپ سوم آن به پایان رسیده و قرار است به زودی به چاپ چهارم برسد.

در این رمان شخصیتی به نام کارآگاه کورمورن استرایک مشغول تحقیق درباره پرونده خودکشی یک مانکن فوق ممتاز است. کورمورن که بعد از انفجار مین در افغانستان، یک پای خود را از دست داده، در حال حاضر به عنوان کارآگاه خصوصی، روزگار سختی را پشت سر می گذارد؛ یک ارباب رجوع بیشتر ندارد و طلبکارها دوره اش کرده اند. او که به تازگی از نامزدش جدا شده به تنهایی در دفتر کارش زندگی می‌کند.

در ادامه داستان این کتاب، بعد از مراجعه فردی به نام جان بریستو به کارآگاه کورمورن، این مساله را با او در میان می گذارد که خواهرش لولا لندری، مانکن افسانه ای چند ماه پیش درگذشته و مرگش سر و صدای زیادی به پا کرده است. پلیس اعلام کرده لولا خودکشی کرده ولی جان حاضر به قبول این حکم نیست. به همین دلیل به کارآگاه خصوصی درمانده مراجعه می کند تا پرده از راز مرگ خواهرش بر دارد.

جی.کی.رولینگ این رمان را با نام مستعار رابرت گالبریت منتشر کرد.

ترجمه ویدا اسلامیه از این رمان، به زودی به چاپ چهارم رسیده و توسط کتابسرای تندیس وارد بازار نشر می شود.

10 دیدگاه برای “ترجمه «آوای فاخته» از کتابسرای تندیس به چاپ چهارم رسید

 1. کسی خبر نداره کرم ابریشم کی منتشر می شه ؟ توی سایت انتشارات تندیس حتی جزو کتابای در دست چاپ هم نیست ! اصلا می خوان ترجمه اش کنن یا نه ؟ :/

 2. تندیس بهتره ب داد کرم ابریشم برسه ک تو پیلش داره میپوسه.اگه همینجور پیش بره بجای یه پروانه قشنگ جنازه کرم ابریشم میاد دستمون -_-
  از خبری ک گفتین ممکن تا سه ماه دیگه چاپ بشه سه ماهش گذشت ها.نمی خواین ی پیگیری کنین :|

 3. به ما چه که به چاپ۴ رسیده این تندیس چاپ اول کرم ابریشم رو بده بیرون چاپ چهارم آوای فاخته پیشکششون!!

    1. :D :D :D
     چه کنیم دیگه این رولینگ و کتابسرای تندیس مگه اعصاب میزارن واسه آدم با این کاراشون؟؟؟!!!

 4. والله من نمیدونم تو اورمیه چقدر طرفدار هری پاتر و کتابای جنایی داریم
  ولی من هر وقت رفت بخرم گفت تازه تموم کردیم
  یعـــــــــــــــــنی باورتون میشه من اینقد بد شانس باشم ؟؟؟؟
  مگه میشه ؟؟؟؟!!!! مگه داریم ؟؟؟؟!!!!

   1. آخه تو خونه ماکسی خونه نیست ، همه سر کار هستن و من درس میخونم و کار میکنم جای ثابتی نیستم که بگم مثلا بسته رو اونجا بفرستن .مامورای پست هم معمولا صبا میان ، ولی شمارمو دادم به شهر کتاب اگه آوردن برم بگیرم :)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *