تولدها

تولد مگی اسمیت عزیز مبارک

۷ دی ماه (۲۸ دسامبر) تولد بانو مارگارت ناتالی اسمیت (مگی اسمیت) ایفاگر نقش پروفسور مینروا مک گوناگل در مجموعه فیلم های هری پاتر است. ایشان در سال ۱۳۱۳ (۱۹۳۴) در شهر رمفورد اسکاتلند به دنیا آمدند و در سن چهارسالگی به آکسفورد نقل مکان کردند. ایشان یکی از معدود بازیگرانی هستند که توانسته اند در آکادمی اسکار هم اسکار بهترین بازیگر اصلی و هم اسکار بهترین بازیگر مکمل را دریافت کنند.

از نکات مهم بازی ایشان در مجموعه فیلم های هری پاتر میشه به این اتکا کرد که ایشان در زمان فیلمبرداری فیلم “هری پاتر و شاهزاده دورگه” با بیماری سرطان دست به گریبان بودند اما راضی نشدند که در فیلم کم کاری کنند و یا در فیلم نقششون کم رنگ تر بشه و در عین مداوا بر سر صحنه های فیلمبرداری حاضر شدند.

سالهای قبل متن کاملی از زندگی ایشان را به مناسبت تولدشون منتشر کردیم که می توانید از اینجا آن متن را بخوانید. خانم اسمیت عزیز امروز زادروز ۸۲ سالگی خود را جشن میگیرند که برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

“استفاده از کلمه “بانو” در خط اول به دلیل دریافت نشان لیاقت خانم اسمیت از خانواده سلطنتی بریتانیا است”

5 دیدگاه برای “تولد مگی اسمیت عزیز مبارک

  1. شاید برای تبریک گفتن کمی دیر باشه ولی من تازه دمنتور رو پیدا کردم و عضو شدم،مثل نیمه گمشدم بودم
    با اینکه از تولد ایشون خیلی گذشته ولی بازهم ارادت خودم رو نسبت به ایشون نشون میدم،تولد این بازیگر بزرگ هری پاتر مبارک باشه و انشالله همیشه زنده باشند

  2. تولدشون مبارک باشه :) هرچند که منو کاملا یاد ناظم سال دوم دبیرستانم میندازن :))))) ولی انصفا از بهترین بازیگر هایی هستن که دیدم .
    پ.ن : امیدوارم از بیماری شون هر چه زودتر شفا پیدا کنن …:(

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *