فیلم جانوران شگفت انگیز

عکس تبلیغاتی جدید از «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» به همراه مصاحبه با دیوید هیمن

یک تصویر تبلیغاتی جدید از نیوت اسکمندر در حال بالا آمدن از پله‌هایی در ساختمانی در شهر نیویورک، با چمدانی جادویی در دست و جمعیتی زیاد در پشت سر، توسط مجله Empire منتشر شده است. در این مجله با بازیگران فیلم سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» در استودیوی لویزدن هم مصاحبه‌هایی منتشر شده است.

نیوت با بازی ادی ردمین، به نظر می‌رسد که در این تصویر کاغذی به دست دارد که روی آن نوشته شده است: «مبارزه با هیولاهای جدید».

normal_Fantastic-Beasts_09_12_54

مجله امپایر با تولیدکننده فیلم‌های سینمایی «هری پاتر» و «جانوران شگفت‌انگیز»، آقای دیوید هیمن گفتگو کرده که او تا حدی در مورد پیشینه اسکمندر و دلیل حضورش در سال ۱۹۲۰ در شهر نیویورک در اولین قسمت از سه‌گانه این مجموعه، توضیحاتی را ارائه داده است.

دیوید هیمن: نیوت یک جانورشناس جادوییست که به تازگی سفر بین المللی خود را برای یافتن و مستند کردن موجودات جادویی جهت نگارش کتابی که قصد انتشار آن را دارد، به پایان رسانده است. چمدان او نقش مهمی دارد، زیرا که حاوی چندین موجودی است که او در حال تحقیق روی آنها است. ممکن است چمدان کوچکی به نظر بیاید، اما یک دنیا موجود را در خود جای داده است.

بعضی روزها میشد که بیش از هزاران بازیگر سیاه لشکر داشتیم که همگی با لباس‌های ویژه سال ۱۹۲۰ حاضر شده بودند. قصد داریم وارد دنیای جادویی بشیم، اما با خودمون شخصیت‌های جادویی رو داخل ماگل‌ها (مشنگ‌ها) یا دنیای غیرجادویی می‌بریم.

مصاحبه‌های بیشتر با عوامل و بازیگران این فیلم سینمایی به همراه تصاویر جدید، همزمان با انتشار مجله امپایر در بهمن‌ماه منتشر خواهند شد.

فیلم سینمایی جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها توسط جی.کی.رولینگ فیلم نامه نویسی شده و سال آینده به سینماهای دو بعدی و سه بعدی خواهد آمد.

1 دیدگاه برای “عکس تبلیغاتی جدید از «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» به همراه مصاحبه با دیوید هیمن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *