اما واتسون / ایوانا لینچ / بازیگران / دنیل ردکلیف / روپرت گرینت / رولینگ / متیو لوئیس

پیام‌های تسلیت جی.کی.رولینگ، دنیل ردکلیف، اما واتسون و روپرت گرینت

پیام تسلیت مهمترین چهره‌های دنیای هری پاتر را در زیر مطالعه کنید.

جی.کی.رولینگ:

«با هیچ عبارتی نمی‌توانم شوکه شدن و احساس نابودی که بهم دست داده را از مرگ آلن ریکمن توصیف کنم. بازیگری بی‌نظیر و مردی فوق‌العاده بود. تسلیت خودم رو به ریما و باقی خانواده آلن اعلام می‌کنم. ما همگی یک استعداد بزرگ رو از دست داده‌ایم. آنها بخشی از قلب خود را از دست داده‌اند.»

دنیل ردکلیف:

متن اصلی پیام دنیل ردکلیف را از اینجا مطالعه کنید. دنیل پیام دومی به شرح زیر داد:

دنیل ردکلیف: این عکس رو دوست دارم. اگه اشتباه نکنم، موقع تمرین صحنه گرفته شده. جایی که آلن، با دستش سر من و روپرت رو برمیگردونه سمت کتاب. انگار هممون نمیتونستیم جلوی خندمون رو بگیریم.

Screen Shot 2016-01-14 at 11.33.31 AM

اما واتسون:

«از شنیدن خبر آلن امروز خیلی ناراحت شدم. خیلی احساس خوشبختی میکنم که تونستم باهاش کار کنم و با همچین مرد و بازیگر فوق‌العاده‌ای وقت بگذرونم. واقعا دلم برای حرف زدن‌هامون تنگ میشه. روحت شاد آلن. دوستت داریم.»

روپرت گرینت:

«از شنیدن خبر درگذشت آلن ریکمن نابود شدم. از اینکه فرصت کار کردن باهاش رو در چند پروژه مختلف داشتم خیلی افتخار میکنم. حتی حالا که درگذشته، «همیشه» صداش رو خواهم شنید. به دوستان و خانواده‌ش در این موقعیت سخت تسلیت میگم.»

متیو لوئیس:

«امروز رفته بودم استودیوی لیویزدن که خبر رو شنیدم. همین طور که داشتم از کنار غذاخوری رد میشدم، یاد آلن افتادم که با ما بازیگرهای عادی برای غذاش توی صف می ایستاد. یادمه که یه بار باهاش توی اتاق بازیگری (تریلر) بودم که چندین توصیه و رهنمود خیلی عالی برای این شغلی که با هم در اون شریک هستیم، به من ارزونی داشت. برگشتن به اون فضا باعث شد که خیلی چیزا رو به یاد بیارم و از همه این خاطرات مثل گنجی در تمام زندگیم استفاده خواهم کرد. بیشتر از اونی که خودش بدونه در حرفه من الهام بخش بود و دلم براش تنگ میشه.»

ایوانا لینچ:

«نمیتونم توی دنیایی که آلن ریکمن نداشته باشه زندگی کنم. چه روح زیبایی داشت. لحظاتی که اسنیپ نبود، خیلی مهربون و بخشنده بود ❤️»

مایکل گمبون (دامبلدور):

«همه عاشق آلن بودند. همیشه شاد و جالب و خلاق و بسیار بسیار بامزه بود. صدای فوق‌العاده‌ای داشت و شگفت‌انگیز صحبت می‌کرد. باهوش بود، نمایشنامه می‌نوشت، بازی کارگردانی می‌کرد. برای همین واقعا مرد تئاتر و صحنه بود و من این طور به یادش هستم.»

مابقی پیام‌های تسلیت دیگر چهره‌های هری پاتر را از اینجا می‌توانید مطالعه کنید.

18 دیدگاه برای “پیام‌های تسلیت جی.کی.رولینگ، دنیل ردکلیف، اما واتسون و روپرت گرینت

 1. خیلی دوستت داریم آلن ریکمن عزیز
  خدا روحتو شاد کنه
  به خاطر شادی روح اون عزیز بزرگوار که بخشی از خاطرات دوران کودکی ما حساب میشه، پنج تا صلوات بفرستین

 2. هیچ وقت فراموش نمیشه و همیشه تو سالگرداش گریم میگیره ممنون که بهترین اسنیپ دنیا بودی آلن ریکمن

 3. باورم نمیشه….نمیتونه حقیقت داشته باشه که چهره ای به این شگفت انگیزی از بینمون رفته باشه…آلن تمام تعریف من بود از یک بازی عالی و بی نقص ، یک منبع الهام ، کسی که با بازی تو نقش اسنیپ صبوری رو به نحو جادویی به ما یاد داد….عشق رو به ما یاد داد….دلیل این اتفاق رو نمیدونم…نمی تونه حقیقت داشته باشه….این همه طرفدار….این همه عشق فقط بخاطر تو بود…………..

 4. when i’m 80 years old and sitting in my rocking chair i’ll be reading harry potter and my family will say to me
  after all this time
  and i will say
  always
  الان که دوباره به این جمله فکر میکنم گریه ام میگیره خیلی ناراحت شدم عاشق صدای آلن ریکمن بودم امروز صبح که خبر رو توی ویکی پدیا دیدم تا یک ساعت تو شوک بودم سینمای بریتانیا نه سینمای جهان یک بازیگر،کارگردان،نویسنده و دوبلر فوق العاده رو از دست داد

 5. وقتی در دنیای خیالی خود از دروازه های عشق عبور کرده وارد قصر زیبایی ها شدم اولین چیزی که مرا مسحور خود کرد چشمان نافذ تو بود ،
  آلن تو بودی که به بهترینمان جان بخشیدی و در کنار آن و برای ” همیشه” جاودانه ماندی .
  به یاد آلن ریکمن کلاهم را برمیدارم و چوب دستیم برا بلند میکنم .

 6. من خیلی دوسش داشتم.خیلی گشتم دنبال اخرین عکس،اخرین ویدیوش و یاذاخرین حضورش در مکانی عمومی.اما چیزی پیدا نکردم.و اطلاعاتی درمورد مرگش،نوع سرطانش چی بود و آیا اصن دنبال درمانش رفت؟ چون مثل اینکه تا اخرین روزها سرپا بود.چرا هیچ خبری مبنی بر مریضیش پخش نشد؟اگه چیز بیشتری میدونید ک بتونید ب اینا جواب بدید ممنون میشم بهم بگید. و اینکه اگر چیزی بعنوان اخرین تصاویرش وجود داره،لطفا تو کانال اینجا اینستا یا هرجای دیگه،بزارید تا ابنطوری نیاز ما هوادارای دلتنگش کمی برطرف بشه.متشکر از تیم زحمت کش دمنتور

  1. مثل این که تا چند هفته ی پیش خودشم خبر نداشته از شدت بیماریش. تا همین یکی دو ماه پیش حالش خوب بود. بیماریش خیلی سریع پیشرفت کرد.

 7. واقعا که یکی از بازیگران خوب وبرگزیده در هری پاتر بود من به همه ی بستگان و دوستان ایشان تسلیت میگم

 8. از درگذشت چند نفر خیلی خیلی ناراحت شدم:
  ۱٫ ریچارد هریس (بازیگر اول نقش دامبلدور در قسمت های ۱ و ۲؛ متانت و خردمندیِ شخصیت دامبلدور، درش موج می زد. «مایکل جان گمبون» که چهره‌ی جلف و کودنی از دامبلدور به نمایش گذاشت!)
  ۲٫ رابین ویلیامز (بازیگر جومانجی)
  ۳٫ آلن ریکمن
  ویژگی مشترک هر سه تاشون، به وجود آوردن خاطرات شیرین در دوران کودکی و نوجوانی ماست؛ و این همون چیزیه که باعث میشه فقدانشون، برامون بسیار دردآور باشه.
  بله؛ آدمایی زیادی بودند که ثروت و مقامشون ازین افراد، بیشتر و بالاتر بود ولی شاید یک نفر هم از مرگشون ناراحت نشد. زیرا که مهر و محبت، بالاتر از هر چیز مادی است و این چیزی است که این سه نفر را بسیار دوست داشتنی می کرد.

 9. تو زندگیم تنها چند تا بازیگر تونستن احساسات منو جریحه دار کنند…
  حالا به هر شکلی….تنفر….علاقه….همدردی…..
  آلن یکی از اونا بود……
  روحش شاد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *