پاترمور / رولینگ

رولینگ مدرسه‌های جادویی کشورهای مختلف دنیا را معرفی کرد + همراه با ترجمه فارسی

جی.کی.رولینگ از طریق پاترمور، مدرسه‌های جادویی که شخصیت‌های مختلف غیر بریتانیایی داستان جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها در نوجوانی در آن تحصیل می‌کردند را معرفی کرد.

تعداد کشورهایی که مدرسه‌ی جادوگری دارند نسبت به آن‌هایی که ندارند بسیار کم است. دلیل این امر آن است که جوامع جادویی اکثر کشورها آموزش در منزل را ترجیح می‌دهند. گاهی اوقات نیز جامعه‌ی جادوگریِ یک کشور معین بسیار کم‌تعداد یا پراکنده هستند و دوره‌های تحصیلی مکاتبه‌ای روش مقرون به‌صرفه‌تری برای تعلیم فرزندان محسوب می‌شود.

یازده مدرسه‌ی جادوگری پرقدمت و معتبر در سراسر جهان وجود دارد که تمام آن‌ها در کنفدراسیون بین‌المللی جادوگران ثبت شده‌اند. مؤسسات کوچک‌تر و با نظارت کمتری نیز آمده و رفته‌اند که یافتن تاریخچه‌ی آنان سخت‌تر است و به ندرت توسط وزارتخانه‌ی مربوطه ثبت شده‌اند (که در آن صورت نیز، من نمی‌توانم استاندارد بودن تحصیلات ارائه‌شده‌ی آنان را تضمین کنم). هر کسی که مایل است بداند مدرسه‌ی جادوگری تأیید شده‌ای در منطقه‌شان وجود دارد یا خیر، باید نامه‌ی درخواستی را با جغد به کنفدراسیون بین‌المللی جادوگران، اداره‌ی آموزش و پرورش ارسال کند.

حالا حسین غریبی عزیز معرفی مدارس برزیل، آفریقا و ژاپن را به فارسی ترجمه کرده است که از طریق فایل زیر می‌توانید دانلود و مطالعه کنید.

12 دیدگاه برای “رولینگ مدرسه‌های جادویی کشورهای مختلف دنیا را معرفی کرد + همراه با ترجمه فارسی

  1. بابا چرا با احساسات ما بازی میکنه نمیگه یکی مث منه بدبخت باور میکنم-_- .اقا اینا ک هیچ دیشب تو تاریکی رو دیوار خونمون یه گربه اومد رفتم جلو باش صحبت کردم ازش پرسیدم شما پروسور مک گوناگلی ؟اومدی دنبال من ؟بعد بهم پخ کرد کرد رفت…شکست عشقی خوردم -_- :(((

  2. شما رو نمیدونم ولی من میخوام برم توییتراز رولینگ بپرسم داره نژاد پرستی میکنه که اسمی از خاور میانه نمیاره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *