دنیل ردکلیف / فیلم 5 "هری پاتر و محفل ققنوس"

مصاحبه جدید از محفل ققنوس با رادکلیف، یاتس و لونگ

رسانه Mid-Day یک مصاحبه فوق العاده جالب و جدید با کارگردان محفل ققنوس، دیوید یاتس، بازیگر نقش پاتر، دن رادکلیف و هنرپیشه نقش چو چانگ، کتی لونگ انجام داده است. در این مصاحبه، متوجه میشویم که یاتس به فیلم برداری صحنه بوسیدن بین دن و کتی و صحنه های دیگر نزدیک می شود. خلاصه ای از این مصاحبه:

این پاتر چقدر تفاوت دارد؟
خیلی فرق داره – این نقش درگیری های بیشتری نسبت به قبل داره. منظورم درگیری های فیزیکی نیست، شرایط اجرا رو عرض میکنم. انجام این یکی واقعا سخت تره. در ضمن کار کردن با دیوید خیلی فرق داره، خیلی صداش آرومه و خیلی هم صدای نرم و ملایمی داره.
تفاوت دیگه ای که تو این قسمت وجود داره شکاف بزرگی هست که توش بوجود اومد چون ما یک ماه و نیم به خاطر مدرسه و امتحانات کار رو تعطیل کردیم. برای همین کار به نیمه که رسید قطع شد که خیلی عجیب بود چون تا حالا هیچ وقت همچین اتفاقی نیافتاده بود.

ایمان بخشی دیگر از این مصاحبه را ترجمه کرده و برای ما ارسال کرده: "این بسیار دلهره آور است که من بعد از حدود یک ماه دوری از کار در حالی که نیمی از فیلم برداری انجام شده به کار بازگشته ام.ای در حالی است که اما اولین روز فیلمبرداری خود را آغاز کرده و روپرت نیز بعد از حدود یک ماه دوری از کار به فیلمبرداری بازگشته است.به همین خاطر شروع مجدد کار برای همه ما هیجان زیادی دارد."