پاترمور / روپرت گرینت

مصاحبه پاترمور با روپرت گرینت: یادی از گذشته‌ی رون و گروه‌بندی روپرت در پاترمور

روپرت گرینت در تمام هشت فیلم هری پاتر، نقش رون ویزلی را ایفا کرده است. او با شگفتی از نمایش تئاتر هری پاتر و فرزند طلسم شده، بخش یک و دو، و فیلم جدید جانوران شگفت‌انگیز که به زودی اکران می‌شود، شاهد ادامه رشد دنیای هری پاتر است. پاترمور به سراغ این بازیگر رفت تا یادی از گذشته‌ی رون کنند و از آینده‌ی دنیای جادویی با هم صحبت کنند.

روپرت گفت: «همیشه برام جالب بوده که چطور مردم همچنان در مورد [هری پاتر] هیجان زده هستن. هنوز برای مردم اهمیت داره. جالبه و باعث میشه واقعا افتخار کنم که بخشی از اون بودم.»

آیا دلش برای اجرای نقش رون تنگ شده؟ اقرار کرد: «آره، بعضی وقتها دلم براش تنگ میشه. اما فکر میکنم که موقع مناسبی تموم شد و در اوجش به پایان رسوندیمش. و خیلی عالیه که همچنان در قالب‌های مختلف رشد این دنیا همچنان ادامه داره.»

البته که روپرت همیشه بخشی از خانواده هری پاتر خواهد ماند، برای همین دیگر وقتش رسیده بود که در مراسم گروه‌بندی سایت پاترمور شرکت کند.

وقتی از او پرسیدند که چه پیش‌بینی در مورد گروهی که انتخاب می‌شود دارد، روپرت گفت: «البته که گریفیندوری هستم. احساس میکنم به اونجا تعلق دارم. اما تا حالا هرگز رسما گروه‌بندی نشده بودم.»

ویدیوی کامل مصاحبه با روپرت را از اینجا به‌صورت آنلاین ببینید یا فایل ۱۰۸۰p آن را از کانال دمنتور در تلگرام دانلود کنید.

وب‌سایت پاترمور قصد دارد بازیگران هری پاتر را برای اولین بار گروه‌بندی کند. فردا قرار است بانی رایت کشف کند که آیا واقعا متعلق به همان خانه‌ای هست که جینی بود، یا خیر. که البته با او هم مصاحبه انجام خواهد شد.

3 دیدگاه برای “مصاحبه پاترمور با روپرت گرینت: یادی از گذشته‌ی رون و گروه‌بندی روپرت در پاترمور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *