دنیل ردکلیف / فرزند نفرین شده

دنیل ردکلیف: فکر نکنم برم «فرزند طلسم شده» رو ببینم!

اخیرا سایت Inquirer.net مصاحبه‌ای با دنیل ردکلیف ترتیب داده که در آن در مورد فرزند طلسم شده، جادو و حرفه بازیگری او تا به اینجا صحبت شده است. دنیل اخیرا در مرد ارتشی سویسی و ویکتور فرنکشتاین بازی کرده است و به زودی هم در نقش والتر ماربی در حالا من رو می‌بینی ۲ ظاهر خواهد شد.

دنیل در مورد اینکه چقدر احتمال دارد به دیدن فرزند طلسم شده برود، این چنین گفت:

«نمیدونم که بخوام برم ببینمش. فکر کنم رفتن من به دیدن نمایش، بیشتر این جنبه رو پیدا کنه که من اون شب به دیدن نمایش رفتم، تا هر چیز دیگه‌ای. [فوکوس روی رفتن من میشه، نه اینکه قصد دیدن نمایش رو داشتم]»

از او پرسیده شد که اگر بتواند یواشکی به دیدن نمایش برود چه؟

«واقعا فکر کردین همچین چیزی ممکنه که بتونم یواشکی برم تئاتر؟ (می‌خندد) نه، انقدر روش حساس نشدم. ولی میدونم که جیم پارکر قرار نقش من (هری) رو بازی کنه که واقعا در موردش خیلی خوشحالم چون بازیگر فوق‌العاده‌ای هست.»

دنیل همچنین گفت که بازیگر نقش مکمل هری پاتری خود، یعنی روپرت گرینت را دیگر خیلی زیاد نمی‌بیند. روپرت در حال حاضر در نمایش کمدی در تلویزیون ایفای نقش می‌کند. اما گفت که اوایل امسال یا اواخر سال گذشته بود که او را دیده بود. در آخر در مورد این صحبت کرد که تعطیلات تابستان را ترجیح میدهد خانه برود و بستنی و شیرینی بخورد.

در ادامه مصاحبه دنیل در مورد کار کردن با مایکل کین و همچنین نقشش در مرد ارتشی سویسی صحبت کرد که از اینجا می‌توانید آنها را مطالعه کنید.

4 دیدگاه برای “دنیل ردکلیف: فکر نکنم برم «فرزند طلسم شده» رو ببینم!

 1. به نظر من …….ینی اگه منم بودم نمیرفتم و به بازیگر هایی که داشتن جای من و دوستام بازی میکردن افتخار میکردم درست عین دنیل

 2. از جناب مدیر سایت سوال داشتم که
  ایا ممکنه برای فیلم سینمایی هری پاتر و فرزند طلسم شده ، دوباره از همون بازیگر های سری های قبل استفاده بشه ، یا همین بازیگر های تئاتر هستند که تو فیلم سینمایی نیز نقش افرینی میکنن ??

 3. برا چی نمیری دنیل؟؟
  ناسلامتی نمایشیه که نقش اولش تو بودی
  این رولینگ مریضه!
  بعد از گذشت ۱۵ سال تازه میاد میگه هرماینی سیاه پوسته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *