فیلم جانوران شگفت انگیز

دیوید یتس از واکنش رولینگ به اکران خصوصی «جانوران شگفت‌انگیز» گفت

قبلا رولینگ در توییتر گفته بود که به صورت شخصی، فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» را برای او به اکران شخصی در‌آورده‌اند. حالا در این شماره‌ی جدید مجله‌ی Entertainment Weekly فاش شد که نویسنده‌ی مورد علاقه‌ی ما نسخه‌ای بسیار ابتدایی از قسمت اول از این مجموعه را در اکرانی خصوصی در مکانی در انگلستان مشاهده کرده و دیدگاه‌های خود را به یتس منتقل نموده است.

جی.کی.رولینگ به تنهایی به اتاق اکران رفت. دیوید یتس کارگردان بیرون اتاق منتظر ایستاده بود و شرایط هم بسیار غیرمعمولی بود.

نسخه فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» حتی نزدیک به نهایی شدن نبود و یتس هم معمولا همچین نسخه‌ای از فیلم که پر از انیمیشن‌های ناقص هست را به شخصی به اهمیت نویسنده‌ی هری پاتر نشان نمی‌دهد، اما او میخواست که بداند آیا تیمش در مسیر درستی برای تولید فیلم قرار گرفته‌اند یا خیر.

unnamed

یتس که اکران فروردین ماه را به خاطر می‌آورد گفت: «هممون خیلی استرس داشتیم. کلی منتظر موندیم.» وقتی رولینگ سرانجام مشاهده فیلم را به پایان رساند، یتس را در اتاق تدوین فیلم پیدا کرد و آنجا دوباره چند دقیقه‌ای او را منتظر نگاه داشت. تا دقایقی رولینگ چیزی نمی‌توانست بگوید. یتس در این مورد گفت: «فیلم خیلی احساسی هست. مخصوصا آخرش که واقعا تکان دهنده‌س.» بعد چه شد؟ یتس گفت: «رولینگ واقعا خوشحال شده بود.»

بعد از اکران، مسلما رولینگ چندین نکته را به یتس در مورد پروژه متذکر شد تا دنیای جادویی او را بدون نقص خلق کنند.

5 دیدگاه برای “دیوید یتس از واکنش رولینگ به اکران خصوصی «جانوران شگفت‌انگیز» گفت

  1. تریلرها که اویدوار کننده هستند، داستان هم بسیار جالب است ،
    این رو مقایسه بکنید با زخمی کردن بیدلیل دنیای هری پاتر توسط نمایشنامه !
    البته این رو هم بگم که به نظرم ساخت یک مینی سریال ۷-۸ قسمتی از اون خیلی می تونه جذاب باشه ،
    به شرط اینکه بازیگران قدیمی آن را بازی می کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *