پاترمور / رولینگ

ترجمه فارسی داستان جدید از رولینگ: کنگره جادویی ایالات متحده امریکا (ماکوزا)

اگر پیگیر اخبار مربوط به پاترمور بوده باشید، مطلع هستید که اخیرا رولینگ در حال نوشتن مطالبی در مورد تاریخ جادوگری در آمریکاست. ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا رولینگ در حال گسترش دنیای جادویی است. پاسخ این سوال ساده است: جانوران شگفت‌انگیز!

سری جدید فیلم‌های دنیای جادویی خلق شده رولینگ کمتر از یک ماه دیگر با اکران «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» آغاز می‌شود. پیش از این به اطلاعتان رساندیم که رولینگ اعلام کرده است این مجموعه ۵ قسمت خواهد داشت و فیلم‌نامه این مجموعه را خود رولینگ می‌نویسد. اگر خلاصه داستان و معرفی شخصیت‌های این فیلم را مطالعه کرده باشید، می‌دانید که داستان فیلم در آمریکا اتفاق می‌افتد. همین موضوع راز نوشته‌های اخیر رولینگ را افشا می‌کند.

اگر دقت کرده باشید مطالبی که رولینگ درباره جادوگری در آمریکا نوشته است، و ما آن‌ها را در دمنتور برایتان ترجمه کرده‌ایم، به دهه ۱۹۲۰ ختم می‌شود. تاریخی که فیلم جانوران شگفت‌انگیز و ماجراهای «نیوت اسکمندر» در آن اتفاق می‌افتد. بنابراین اگر دوست دارید که با اطلاعات و پیش زمینه کامل به سراغ فیلم‌های جدید دنیای جادویی بروید، توصیه می‌کنیم مطالب مربوط به جادوگری در آمریکا را مطالعه کنید.

«کنگره جادویی ایالات متحده آمریکا» جدیدترین مطلب رولینگ درباره جادوگران آمریکاست. در این نوشته به تاریخچه و اتفاقاتی که بر سر این کنگره از ابتدای تاسیس تا دهه ۱۹۲۰ آمده است، اشاره می‌شود. این داستان توسط «امین بهره‌مند» برای دمنتور ترجمه شده است.

8 دیدگاه برای “ترجمه فارسی داستان جدید از رولینگ: کنگره جادویی ایالات متحده امریکا (ماکوزا)

 1. ببخشید من الان ک میخوام وارد انجمن بشم .. نوشته شما محروم شدید !!! دقیقا میشه بگید به چه دلیل محروم شدم ؟ واقعا یک سوال خیلی بزرگ برام پیش اومده !!

 2. امیدجان چندوقته سایت یه مشکلی پیدا کرده که وقتی فندق شکن وصله درست لود نمیشه و بعضاً تصاویر سایت بالا نمیان یا سایت به هم ریخته میشه ولی به محض قطع کردن فندق شکن مشکل حل میشه و سایت درست لود میشه!

 3. سلام
  با تشکر از سایت فوق العاده تون.
  چند وقته هیچ فایلی رو نمیتونم از سایتتون دانلود کنم.مرور گرو هم عوض کردم ولی بازم نشد.
  لطفا رسیدگی کنید.
  خیلی ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *