پاترمور / هدایای نوروزی

هدیه نوروزی دمنتور: داستان خانواده‌ی پاتر، نوشته‌ی جی.کی.رولینگ

امیدوارم که روزهای خوبی رو در تعطیلات عید تا الان پشت سر گذاشته باشید. به رسم نوروزهای گذشته، امسال هم سعی کردیم و همچنان سعی میکنیم که هدایایی رو برای شما آماده کنیم. هدیه‌ی امروز یک هدیه‌ی ویژه از داستان‌های جی.کی.رولینگ در سایت پاترمور هست که تا به حال ترجمه نشده بود و برای اولین بار به‌زبان فارسی و با ترجمه‌ی امین بهره‌مند تقدیم شما می‌کنیم.

گرچه در مجموعه کتاب‌های هری‌ پاتر در مورد خانواده‌ی مادری هری اطلاعاتی، هر چند کم، را مطالعه کرده‌ایم، اما هیچ جای کتاب‌ها به خانواده‌ی جیمز پاتر اشاره‌ای نشده است. خانم رولینگ برای برطرف کردن شبهات در مورد خانواده‌ی پاتر متنی را در وب‌سایت پاترمور منتشر کرده و در آن به تشریح شجره‌ی خانواده‌ی پاتر از ابتدا تا جیمز پاتر پرداخته است. این مطلب را می‌توانید با ترجمه‌ی امین بهره‌مند همین امروز دریافت کنید.

توجه داشته باشید که تصمیم جدی ما این هست که تمام داستان‌های رولینگ در سایت پاترمور رو به فارسی ترجمه کنیم و در اختیار شما قرار بدیم. برای همین در روزهای نوروز، بخش قابل توجهی از این کار رو انجام خواهیم داد. پس منتظر داستان‌های بیشتری از رولینگ در سایت دمنتور باشید.
اثر: جی.کی.رولینگ
مترجم: امین بهره‌مند
ارائه‌ای از وب‌سایت دمنتور

dementor.ir

17 دیدگاه برای “هدیه نوروزی دمنتور: داستان خانواده‌ی پاتر، نوشته‌ی جی.کی.رولینگ

 1. مطلب خوبی بود ولی کاش با جزئیات بیشتری بود مثلا اتفاقاتی که برای پدر مادر هری در هاگوارتز اتفاق افتاد از همون سال اول?
  خیلی لذت بخشه اگه میشد داستان بعدی هری پاتر داستان جیمز و لی لی باشه تا داستان پسر نفرین شده هری پاتر هنوز شخصیت اسنیپ، لی لی، جیمز و دوستانش سریوس حتی پیتر پتی گرو ظرفیت داستان پردازی زیادی دارن و یه ادامه عالی برای هری پاتر میتونه باشه

 2. خب دست تمام مدیران و بخصوص آقای امین بهره مند درد نکنه، خیلی خوب بود.
  باید بگم که نصفش رو از قبل می دونستم، اینکه خانواده ی پاترها ثروتشون رو از معجون سازی بدست آوردن یا اسم پاتر از کوزه گری میاد و بخاطر همین ازدواجاشون از لیست ۲۸ مقدس محو گشتند. ولی از بقیه مطالب چیزی نمی دونستم. ممنون

  1. چه ربطی داره . جیمز هم عاشق لی لی بوده .اسنیپ هم عاشق لی لی بوده .
   احتمالا کارهایی جیمز کرده که اسنیپ نکرده و درنتیجه لی لی با جیمز ازدواج کرده
   بعدشم اسنیپ اونجوری که تو فیلم دیدم تو زمان بچگیش یک حرفی یا حرکتی کرده بود که یکم لی لی ناراحت شده بود .شاید یکی از دلیل هاش اینه .

 3. بسیار عالی ، دست شما درد نکنه ، عیدتان هم مبارک ،
  سالها از خواندن داستان های هری پاتر گذشته ولی هنوز آرامش خیال انگیزی رو که موقع خواندن این داستان بدست می ارم ، در هیچ چیز دیگری پیدا نکردم

 4. سلام

  من یه سوال دارم که قبل هم پرسیده بود اما جواب من رو ندادین آیا دو قست سری فیلمهای هری باتر با نام Harry Potter and the Cursed Child ساخته میشه ؟

  خدانگهدار و لطفا اگه میشه زحمتی نیست جواب این سوال من رو بدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *