بازیگران / فیلم جانوران شگفت انگیز

جود لا: هنوز فیلمنامه قسمت دوم را نخوانده‌ام؛ گرایش عاطفی دامبلدور بخش مهمی از شخصیت اوست

جود لا در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرد که تا به الان موفق به مطالعه‌ی فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز» نشده است. قبلا گفتیم که رولینگ همچنان درحال بازنویسی و ویرایش نهایی فیلم‌نامه است. جود از واکنش خود زمانی که فهمید قرار است نقش آلبوس دامبلدور را بازی کند هم صحبت کرد:

اول از همه باید توجه داشته باشین که من هنوز فیلم‌نامه رو نخونده‌ام، اما [گرایش هومو دامبلدور] یک لایه مهم دیگه‌ای از شخصیت این جادوگر بزرگی هست که هممون میشناسیمش و عاشقش هستیم.

راستش رو بخواین، هنوز روزهای اول هست. وسط‌های بازی نمایش جدیدم بودم که فهمیدم قراره این نقش رو بازی کنم. جشن بزرگی اون روز توی خونه‌م گرفتیم. هر وقت این نمایشم تموم شد، باید دقیق بشینم سرش و بهش درست فکر کنم. امیدوارم شروع کار با ملاقات با جی.کی.رولینگ باشه.

عنوان نمایش فعلی جود لا، وسواس است که هم‌اکنون در لندن در حال اجراس و به نیمه‌های کار خود رسیده است. فیلم جدیدی که از او قرار است اکران شود هم پادشاه آرتور: افسانه‌ی شمشیر است که به زودی در سینماهای جهان به نمایش درخواهد آمد. بعد از آن، این بازیگر نامزد اسکار، تمرکز خود را بر روی مجموعه‌ی جانوران شگفت‌انگیز خواهد گذاشت.

تاریخ اکران دومین فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» روز جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (مطابق با ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) خواهد بود.