اما واتسون

اما واتسون: برای حفظ سلامت عقلم از شبکه‌های اجتماعی دوری خواهم کرد

بازیگر سابق «هری پاتر» که اکنون ۲۷ ساله است و در جدیدترین فیلمش در نقش اصلی فیلم «دایره» بازی کرده است، گفت کاری به کار کامنت‌ها در شبکه‌های اجتماعی ندارد.

فیلم «دایره» که بر مبنای رمانی از دیو ایگرز ساخته شده درباره غول اینترنت است.

این بازیگر که بارها هدف حملات آنلاین بوده می‌گوید کامنت‌ها را از روی تعقل نمی‌خواند.

به نقل از آسوشیتدپرس و به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسم افتتاحیه فیلم «دایره» که پنجشنبه شب در نیویورک برای نخستین بار اکران شد، وی گفت: برای سلامت عقلی خودم نمی‌توانم، واقعا نمی‌توانم به شبکه های اجتماعی بروم. من باید فاصله زیادی در این زمینه ایجاد کنم چون یک انسان هستم.

وی افزود: انگار از نظر تکنولوژیکی اتفاقی ضدانسانی می‌افتد و مثل این است که دارند درباره کسی حرف می‌زنند که اصلا وجود ندارد، اما من هستم و واقعی هستم و برای همین باید فاصله بیشتری از شبکه های اجتماعی بگیریم.

این بازیگر در ادامه گفت: حفظ سلامت عقلی در این صنعت از هر چیز مهم‌تر است و من بسیار در این زمینه مراقب هستم.

واتسون پس از درگذشت آلن ریکمن که در فیلم «هری پاتر» در نقش اسنیپ بازی می‌کرد با تهاجم کامنت‌های اینترنتی روبه روشد.

اما واتسون: برای حفظ سلامت از رسانه‌های اجتماعی فاصله می‌گیرم.

در فیلم «دایره» این بازیگر انگلیسی در نقش می هالند بازی کرده که فارغ‌التحصیل دانشگاه است و به سرعت در کمپانی‌های تکنولوژی شناخته می‌شود و رشد می‌کند و درگیر جاه‌طلبی‌های مستبدانه می‌شود.

وی در این فیلم با تام هنکس هم‌بازی بوده که در نقش یکی از بنیان‌گذاران کمپانی بازی کرده است. واتسون درباره هنکس گفت: او همان چیزی است که تصورش را دارید؛ بسیار سخاوتمند و بامزه و راحت است. اگر قرار بود او چیزی غیر از این باشد حتما قلبم می‌شکست. او مثل یک قهرمان است.

اقتباس از رمان «دایره» به کارگردانی جیمز پانسولت انجام شده است و در کنار تام هنکس که نقش یکی از رهبران تکنولوژیکی را بازی می کند و اما واتسون که یکی از کارمندان درجه پایین است که سعی دارد از نردبان سازمانی بالا برود، جان بویگا هم نقش شخصیت مرموز «کالدن» را ایفا می‌کند.

در عین حال در این فیلم شاهد آخرین نقش آفرینی بیل پکستون نیز هستیم که ماه فوریه درگذشت.

19 دیدگاه برای “اما واتسون: برای حفظ سلامت عقلم از شبکه‌های اجتماعی دوری خواهم کرد

 1. جون مادرتون هرکی درباره اماواتسون توتلگرام واینستاگرام میدونه بگه. توتلگرام یااینستاگرام هست مثلا یه پیجی کانالی داره ولی به توهین هایاهرچیزدیگه ای اهمیت نمیده.

 2. فضای مجازی حتی ممکنه برای یک فرد معمولی هم توهین های زیادی رو به همراه داشته باشه چه برسه به فرد مشهوری مثل اِما.
  بخصوص که هیترها واقعا سختکوشانه میشینن به فرد مورد نظر توهین میکنن و حتی باهم دعواشون میشه {=/} به نظرم دوری کردن مثل دنیل کارِ درستی نیست ولی اهمنیت ندادن راه بهتریه که اما پیش گرفته
  بابت اکران فیلم جدیدش خیلی خوشحالم ، بهترین موقع ی ممکن اکران شده ، در اوج دیده شدنش توسط دیو و دلبر. با توجه به اینکه دیو و دلبر پرفروش ترین فیلم توی باکس آفیس تازه های اکران هست.

 3. بهترین کار ممکن رو می کنه، وقتی آدم مشهور باشه حتی اگه تو کارش فوق العاده هم باشه همواره عده ی قلیلی هستن که به نوع کارکردنش توهین کنن و حرف های بی ربط بزنن.
  بهترین نعمت تو دنیا آرامش روح و روانه…
  با تشکر از این موضوع خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *