فرزند نفرین شده

از اجرای نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» فیلمبرداری شد

از نمایش تئاتر «هری پاتر و فرزند نفرین شده» که هم‌اکنون در لندن بر روی صحنه در حال اجراست توسط گروه تولید، فیلمبرداری صورت گرفته است و طرفدارانی که در آن مقطع در حال مشاهده‌ی نمایش بودند، این خبر را تایید کرده‌اند.

هم‌اکنون روزهای آخر اجرای نمایش توسط بازیگرانی اصلی و اولیه‌ی این تئاتر در حال انجام است و جیمی پارکر (هری)، پاول تورنلی (رون) و نوما دومزونی (هرماینی) از ۲۱ می از گروه جدا خواهند شد.

توجه داشته باشید که فیلمبرداری از نمایش جهت عرضه برای عموم مردم نیست و احتمال بسیار پایینی وجود دارد که بصورت DVD، بلوری یا دیجیتالی منتشر شود. بسیاری از اجراهای تئاتری در وست‌اند، برادوی امریکا یا هر جای دیگری، جهت آرشیو گروه تولید یا استفاده‌ی داخلی، فیلمبرداری می‌شوند.

6 دیدگاه برای “از اجرای نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» فیلمبرداری شد

 1. اصلا بازیگرا به شخصیتاشون نمی خورن
  آخه هرماینی سیاااااه؟؟؟!!!!
  همین جوری سرهمش کردن
  نمی ساختن بهتر بود با این وضع
  حداقل ما کاش می تونستیم ببینیم
  من منتظر فیلمشم هنوز ولی می دونم که نمی سازن
  خیلی این فرزند نفرین شده دردسر داشت
  اههههه

 2. خدا وکیلی بهتر بود که دنیل رد کلیف هری پاتر و اما واتسونم همون هرمیونو بازی میکردن وفقط نقش رون رو یکی دیگه بازی میکرد. اینا هیچ کدوم قیافه هایون به نقشاشون نمیخوره ……… مخصوصا چرا هرمیون سیاه شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 3. وقتی خوندمش قشنگ بود ولی از بس از طرف طرفدارای هری پاتر ازش بد شنیدم که نظرم ۱۸۰ درجه نسبت بهش تغییر کرده. و باید بگم که طرفدارها هم راست می گفتن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *