پاترمور

باشگاه کتاب پاترمور رسما افتتاح شد: توضیح کامل مرحله‌ی اول

قبلا به اطلاع شما رسانده بودیم که پاترمور باشگاه رسمی کتاب دنیای جادویی را با کمک ناشران انگلیسی و امریکایی هری پاتر افتتاح خواهد کرد. و حالا نوبت آن شده که از این بخش جدید در پاترمور استفاده کنیم.

از همین حالا می‌توانید در این بخش جدید ثبت نام کنید و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی کار آن را به دست آورید.

به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار کتاب «هری پاتر و سنگ جادو»، پاترمور از تمام طرفدارهای قدیمی و جدید دعوت می‌کند که به باشگاه کتاب دنیای جادویی – جامعه مجازی رایگانی جهت بررسی و گفتگو در مورد تک تک کتاب‌های هری پاتر – ملحق شوند.

وب‌سایت پاترمور، موضوع مشخص انتخاب شده‌ای را از هر کتاب در سایت خود مطرح می‌کند و گفتگویی توییتری در مورد هر کدام از آنها، هر جمعه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در حساب توییتری باشگاه کتاب دنیای جادویی، برقرار خواهد شد.

از همین حالا که این بخش راه افتاده، موضوعات کتاب «هری پاتر و سنگ جادو» انتخاب شده‌اند. در هر روز جمعه، به ترتیب موضوعات زیر در توییتر مورد بحث قرار خواهند گرفت.

هفته اول: به باشگاه کتاب دنیای جادویی خوش آمدید: چگونه با داستان‌های هری پاتر آشنا شدید؟

هفته دوم: جادو و دنیای مشنگ‌ها: آیا دنیای جادویی به همان خوبی که باور می‌شود، از دنیای مشنگ‌ها مخفی شده است؟ چرا دورسلی‌ها انقدر از جادو وحشت دارند؟

هفته سوم: احساس نخست: شباهت‌های هری و دراکو چیست؟ چه چیزی اول از همه باعث می‌شود که هری باور کند که یک جادوگر است؟

هفته چهارم: تحصیلات: دانش‌آموز سرکش بودن در هاگوارتز خوب است یا بد؟ چه کسی بهترین درس را از حادثه‌ی غول در سیاه چال به دست آورد؟

هفته پنجم: رفاقت: کدام دوست بیشترین وفاداری را تا به حال به هری نشان داده است؟ آیا با این گفته‌ی هرماینی موافق هستید که دوستی و شجاعت از کتاب و ذکاوت مهمتر هستند؟

هنوز مشخص نیست که جی.کی.رولینگ هم در این گفتگو‌ها شرکت کند یا خیر. از آنجایی که او عاشق استفاده از شبکه‌ی اجتماعی توییتر هست، امیدواریم که هر از چندگاهی در این گفتگوهای جالب هم شرکت کند.

همین الان از اینجا می‌توانید در پاترمور عضو باشگاه کتاب شوید. بخش جدید باشگاه کتاب، بزودی شامل مقاله‌ها، ویدیوها و محتواهای ویژه و اختصاصی برای اعضای تازه وارد خواهد شد.

ویدیوی بالا، معرفی رسمی باشگاه کتاب دنیای جادویی از پاترمور بود که از این لینک در کانال دمنتور در سایت آپارات می‌توانید مشاهده کنید.

3 دیدگاه برای “باشگاه کتاب پاترمور رسما افتتاح شد: توضیح کامل مرحله‌ی اول

  1. اغا من تو پاترمور ثبت نام کردم همه کاراشم انجام دادم
    فقط همینطوریه ؟! ینی هیچ کاری انجام نمیدیم مثه دوئل و ساختن طلسم و اینا؟!
    همش خوندنیه؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *