پاترمور

راهنمای جامع محفل ققنوس و ارتش دامبلدور در سایت رسمی پاترمور

سایت پاترمور، مرجع رسمی هری پاتر، اخیرا با انتشار بخش جدیدی در وب‌سایت خود، راهنمای کاملی برای محفل ققنوس و ارتش دامبلدور را بصورت اینتراکتیو و بسیار زیبا منتشر کرده است.

این صفحه گرافیکی-اطلاعاتی، نگاه می‌اندازد به دو جامعه‌ی مخفی دنیای جادویی که علیه لرد ولدمورت به مبارزه پرداخته بود، محفل ققنوس در زمان جنگ اول دنیای جادویی و ارتش دامبلدور در دوران جنگ دوم. تصاویر افراد برجسته‌ی هر دوی این گروه‌ها، با طراحی جدید و جذاب پاترمور در این صفحه موجود است. به علاوه با حرکت دست/موس خود بر روی هر شخصیت، خلاصه‌ای از فعالیت‌های آن عضو را می‌توانید مشاهده کنید. جهت ورود به این صفحه، اینجا را کلیک کنید. در ادامه، سر تیترهای صفحه مذکور را به فارسی می‌توانید مطالعه کنید.

در طول دو جنگ ویرانگر دنیای جادویی و حکمرانی مرگبار لرد ولدمورت، دو اجتماع مخفی از زیر آوار ویرانی‌ها، جهت دفاع از دنیای جادویی برخواست: محفل ققنوس و گروهی کوچک از دانش‌آموزان مدرسه‌ی هاگوارتز به نام ارتش دامبلدور. جهت گرامیداشت یاد آنها، اطلاعاتی از برجسته‌ترین چهره‌های جادوگر و ساحره‌ی مبارز در نبرد با ولدمورت و مرگ‌خوارانش، را منتشر می‌کنیم.به افتخار آنها، چوبدستی خود را بلند کنید.

محفل ققنوس (جنگ اول دنیای جادویی)

در هر دو جنگ‌های دنیای جادویی، همیشه محفل ققنوس وجود داشت. زمانی که ولدمورت برای اولین بار به قدرت رسید، خیلی قبل از به دنیا آمدن هری پاتر، دامبلدور گروهی از جادوگران و ساحره‌های با استعداد را جمع کرد و کارآگاهان جادویی خبره‌ای هم جهت مبارزه به این جمع افزود.

محفل ققنوس (جنگ دوم دنیای جادویی)
در چهارمین سال تحصیلی هری در هاگوارتز، ولدمورت برای دومین بار به قدرت رسید و به سرعت روش‌های گذشته‌ی خود جهت گردآوری مرگ‌خواران و ترور مشنگ‌ها را از سر گرفت. دامبلدور محفل ققنوس را دوباره برپا کرد و این بار از افرادی مانند آرتور و مالی ویزلی هم استفاده کرد تا بار دیگر بتوانند بر سیاهی رخنه کرده بر دنیای جادویی، غلبه کنند. جا دارد بصورت ویژه یادی کنیم از خانم فیگ که از خارج گروه، توانست به محفل خدمت کند. و البته با کمک گربه‌هایش!

ارتش دامبلدور
زمانی که دامبلدور در حال گردآوری اعضای ارتش رسمی خود بود، اطلاعات کمی از اتاق ضروریات در هاگوارتز و تشکیل گروه مقاومت شخصی هری، رون و هرماینی داشت. ارتش دامبلدور، نامی که توسط جینی ویزلی برای این گروه برگزیده شد، به عنوان یک گروه شورشی مخفی فعالیت خود را علیه دلورس آمبریج آغاز کرد، ولی در آخر به عنوان عضوی حیاتی در نبرد هاگوارتز شرکت کرد.

جهت مشاهده‌ی این صفحه در پاترمور، اینجا را کلیک کنید و تصاویر اعضای محفل ققنوس و ارتش دامبلدور را با طراحی جدید و جذاب پاترمور مشاهده کنید.

12 دیدگاه برای “راهنمای جامع محفل ققنوس و ارتش دامبلدور در سایت رسمی پاترمور

  1. یک سوال داشتم من در سایت پاترمور ثبت نام کردم ولی بازیش برام نیومد فقط قسمت های مال انتخاب گروه و انتخاب چوپ و چنتا مورد دیگر آمد میشود راهنمایی کنید

  2. بدون شک ، هرمیون بعد از دامبلدور بیشترین تاثیر را در پیروزی این گروهها داشته ، اونقدر که باید و شایسته است به نقش اون اشاره نمیشه

  3. توی پاترمور عکس هرماینی رو سفیدپوست کشیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *