رولینگ / کتاب‌ها

ویدیو کلیپ رسمی کانال رولینگ به مناسبت بیستمین سالگرد هری پاتر

کانال رسمی «دنیای جادویی جی.کی.رولینگ» در یوتوب که مستقیما توسط نمایندگان خالق هری پاتر در وارنربراز و پاترمور مدیریت می‌شود، کلیپی به مناسبت بیستمین سالگرد هری پاتر منتشر کرده است که حاوی بیست لحظه‌ی به یاد ماندنی از مجموعه کتاب‌های هری پاتر می‌شود.

بیست سال پیش در چنین روزی، هری پاتر و سنگ جادو برای اولین بار منتشر شد. انتشارات بلومزبری (ناشر انگلیسی هری پاتر) از خوانندگان خواسته بود لحظات مورد علاقه‌ی خود از این مجموعه را با ما به اشتراک بگذارند تا در سالگرد هری پاتر بصورت ویدیویی منتشر کنیم. حالا در بیستمین سالگرد هری پاتر آماده‌ی به یادآوردن این لحظه‌های خوب، ناراحت کننده، خنده‌دار و اشک آور شوید.

کارگردان و دستیار تولید: رابرت نینجا
تولیدکننده: بلومزبری
کپی‌رایت: انتشارات بلومزبری

این ویدیو را با بالاترین کیفیت در اینجا از کانال دمنتور در وب‌سایت آپارات یا در اینجا، از کانال رسمی دنیای جادویی در یوتوب می‌توانید مشاهده کنید.

14 دیدگاه برای “ویدیو کلیپ رسمی کانال رولینگ به مناسبت بیستمین سالگرد هری پاتر

 1. من تا جی کی رولینگ رو خفه نکنم راحت نمیشم !!!! یه شخصیتی درست کرده که حتی یه لحظه هم دست از سرت بر نمی داره حتی وسط امتحان ریاضی!!!

 2. من تا جی کی رولینگ رو خفه نکنم راحت نمیشم!!!! این چه کاری بود که همه‌ی دخترا رو عاشق هری کرد طوری که یه ثانیه هم دست از سرت بر نمیداره حتی وسط امتحان ریاضی!!

 3. فوق العاده… عالی بود.
  هری پاتر با من چه کردی؟ رولینگ عزیز تا آخر عمر مدیونتم با دنیای قشنگی که بهم هدیه دادی.
  هری پاتر واقعا زندگی رو به من یاد داد و هم چنان یاد میده.
  after all this time?
  always…

 4. هری پاتر فقط یه کتاب نبود.دنیای بود پر از علاقه و دوست داشتن که باعث شد عشق و دوستی رو یاد بگیریم.هر موقع حالم بد میشه هری پاتر میخونم و اون حس امید به زندگی دوباره وارد قلبم میشه.با دیدن این کلیپ واقعا لحظات احساسی کتاب که در واقع همون خاطرات عالی با کتاب بود دوباره برام زنده شده و گریه کردم😭😭

 5. دلم لک زده برای قسمت جدید هری پاتر
  پس کی میسازن کودک نفرین شده رو ما داریم پیر میشیم …
  کاش دوباره دنیل اما واتسون روپرت گرینت بیان 😞😞

 6. هری پاتر بیشتر از یک اسطوره و شخصیت بود هری خوده احساس و روحمون بود کسی که باهاش زندگی کردیم باهاش خندیدم و گریه کردیم
  هری …….
  این ویدیو منو خیلی ناراحت کرد و در عین حال خوشحال
  خیلی ناراحت شدم چون هنوز نمیتونم باور کنم که دیگه نیست
  و خوشحالم چون دوباره یاده ۲۰ سال خاطره ام افتادم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *