ردپای شیطان / سفید کشنده

فصل سوم استرایک سال آینده پخش خواهد شد

بعد از پخش اولین قسمت‌ها، استرایک: آوای فاخته (۳ قسمت) و استرایک: کرم ابریشم (۲ قسمت)، این مجموعه‌ی تلویزیونی بازخورد و نقدهای بسیار مثبتی از منتقدین و مخاطبان دریافت کرد. اولین قسمت استرایک: آوای فاخته، بیش از ۷.۸ میلیون بیننده در BBC One داشت و میانگین بیننده برای کل سه قسمت، حدود ۷.۴ میلیون نفر بود. استرایک محصول کمپانی فیلم و تلویزیون برونت است که صاحب اصلی این شرکت، خود جی.کی.رولینگ است که قبلا هم اقتباس تلویزیونی از «خلا موقت» را برای BBC One و HBO تولید کرده بود.

کورمورن استرایک (تام بورک) و رابین الکوت (هالیدی گرینگر) برای فصل سوم این مجموعه‌ی تلویزیونی، یعنی استرایک: ردپای شیطان در دو قسمت ۶۰ دقیقه‌ای باز خواهند گشت. پخش فصل سوم استرایک برای سال ۲۰۱۸ از BBC One برنامه ریزی شده است. به نظر می‌رسد زمان پخش همزمان با انتشار چهارمین کتاب این مجموعه، سفید مرگبار (Lethal White) باشد. (سفید مرگبار نام چهارمین کتاب از رمان‌های کورمورن استرایک است که در آینده‌ی نزدیک منتشر خواهد شد.)

قبلا مصاحبه‌ی کامل جی.کی.رولینگ با BBC در مورد این مجموعه‌ی کتاب‌ها و سریال‌هایش را ترجمه کرده بودیم که از اینجا می‌توانید آن را مطالعه کنید.

جهت دانلود زیرنویس فارسی کامل هر دو فصل سریال استرایک به این بخش در سایت دمنتور مراجعه کنید. لینک دریافت فایل‌های سریال هم در هر صفحه‌ی زیرنویس قرار داده شده است.

1 دیدگاه برای “فصل سوم استرایک سال آینده پخش خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *