فرزند نفرین شده / ویدا اسلامیه

نسخه نهایی «فرزنده نفرین شده» با ترجمه ویدا اسلامیه، سوم مهر منتشر خواهد شد

به گزارش کتابسرای تندیس، نسخه‌ی نهایی کتاب «هری پاتر و فرزند نفرین شده» با عنوان «ویراست دوم» و با ترجمه‌ی ویدا اسلامیه از سوم مهرماه توزیع خواهد شد. کتابسرای تندیس در این مورد اعلام کرد:

ویراست جدید نمایشنامه‌ی هری پاتر و فرزند نفرین‌شده، نسخه‌ی نهایی این نمایشنامه و شامل آخرین تغییرات در متن نمایشنامه، گفتگویی بین جان تیفانی و جک ثورن، و همچنین زندگی‌نامه‌ی عوامل تولید اثر (جی. کی. رولینگ، جان تیفانی و جک ثورن) است.

نسخه‌ی تمرینی فرزند نفرین شده دقیقا همان روزی منتشر شد که نمایش تئاتر آن رسما در تابستان پارسال به روی صحنه رفت. معمولا نمایشنامه‌ی تمرینی برنامه‌های تئاتر منتشر نمی‌شود، اما به دلیل اشتیاق بالای مردم و این حقیقت که اکثر طرفدارها نمی‌توانند به دیدن نمایش بروند، نسخه‌ی تمرینی آن منتشر شد.

نسخه‌ی تمرینی نمایشنامه، در اجراهای پیش‌نمایش آن بین ماه‌های تیر و مرداد سال گذشته استفاده شد و در مرداد ۹۶ هم نسخه‌ی نهایی هری پاتر و فرزند نفرین شده منتشر شد. علاوه بر متن نمایشنامه، نسخه‌ی نهایی کتاب حاوی یک جدول زمانی از اتفاقات مهم هفت کتاب هری پاتر به اضافه‌ی شجره‌نامه‌ی خانواده‌ی پاتر هم هست.

قبلا تفاوت‌های نسخه‌های تمرینی و نهایی را در دمنتور با جزییات اعلام کرده بودیم که از طریق این خبر می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

6 دیدگاه برای “نسخه نهایی «فرزنده نفرین شده» با ترجمه ویدا اسلامیه، سوم مهر منتشر خواهد شد

  1. ایول !!!!! حتما خیلی از قسمتای اضافی رو که از جذابیت داستان کم میکرد ، حذف کردن … حیف که فعلا نمی تونم بخرمش :-)
    پ .ن : راستی امروز تولد تام فلتونه ! تولدش مبارک ! یکی از بهترین بازیگرای فیلم بود و اگه کس دیگه ای نقش دراکو رو بازی میکرد من به هیچ وجهههههه اون فیلمو نگاه نمی کردم ……. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *