اخبار

معرفی پادکست لوموس

وب‌سایت دمنتور و مرکز دنیای جادوگری پادکستی جدید، جذاب و حرفه‌ای برای علاقمندان هری پاتر با نام پادکست لوموس را به شما معرفی می‌کنند.

پادکست لوموس به مناسبت اولین سالگرد آغاز به کار مرکز دنیای جادوگری و آغاز شانزدهمین سال فعالیت وب‌سایت دمنتور، به سراغ فصل اول از کتاب اول هری پاتر. جایی که همه چی از آنجا شروع شد می‌رود. در لوموس ما به جای مطالعه‌ی کتاب، در مورد این فصل از داستان با هم صحبت می‌کنیم، ناگفته‌های ماجرا را تحلیل می‌کنیم، بخش‌های مختلف داستان و شخصیت‌ها را به هم وصل می‌کنیم و از پسری که زنده ماند صحبت می‌کنیم.

پادکست جدید لوموس از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور از طریق سایت و اکثر برنامه‌های پادکست هر شنبه منتشر می‌شود. دو قسمت اول لوموس را علاوه بر مرکز دنیای جادوگری از برنامه‌های زیر هم می‌توانید دنبال کنید:

🌀 Castbox
🌀 Apple Podcasts
🌀 Google Podcasts
🌀 Spotify
🌀 Podbean

7 دیدگاه برای “معرفی پادکست لوموس

 1. Salam Khaste nabashid baraye tamam zahmathayi ke mikeshin. Hamishe montazere yek shanmbe ha hastam ke podcast Shoma biad va goosh konam. Be onvane fan para pa ghorse professor snap khastam bebinam Chera hich kodometoon alghayi be in character neshoon nemidin. Merc kolli. Always

 2. چقدر خوبه که هنوز حداقل این سایت هست و بسته نشده!
  +
  برای تجدید خاطرات گذشته دارم به فن فیکشنی که یک زمانی توی انجمن میزاشتم به اسم سوگند روح ادامه میدم. اگر هنوز کسی علاقه مند به خواندن این داستان ها هست خوشحال میشم نظرش رو درباره اش بدونم.
  با تشکر
  http://love-malfoy.blogfa.com/

 3. من الان دانشجوام.وقتی راهنمایی بودم، توی این سایت و انجمن گفت و گوی دمنتور عضو شدم.الان که اومدم این جا،همه ی اون خاطرات خوش زنده شد.یاد اون روزا به خیر🍃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *