دنیل ردکلیف

رادکلیف در درام شبکه ITV حاضر میشود

دنیل رادکلیف، اخیرا اعلام کرد که به زودی فیلم برداری اش برای درامی جدید در شبکه ITV به نام "جک، پسر من" در تابستان 2007 آغاز خواهد شد. این نمایش بر اساس یک داستان واقعی از رودیارد کپلینگ (نویسنده بریتانیایی، متولد شده در هند و نویسنده "کتاب جنگل"، و برنده جایزه نوبل. 1936-1865) و پسرش جک است که در جنگ جهانی اول کشته می شود.دن در مورد این پروژه جدید گفت:

"برای بیشتر کسانی که هم سن من هستند، جنگ جهانی اول فقط یک فصل از کتاب تاریخ هست. اما، من همیشه شیفته این موضوع هستم و فکر میکنم برای دنیای امروز لازم هست چون بسیاری از پسران نوجوان در سراسر دنیا هنوز که هنوزه قربانی جنگ ها میشن و حتی از اسم جنگ میترسن… شخصا افتخار میکنم که میتونم عضوی از این مجموعه جک پسر من باشم و فقط امیدوارم بتونم به خوبی یاد و خاطره مردانی که جنگیدن و کسانی که در جنگ از دنیا رفتند رو حفظ کنم."

در بقیه اخبار مربوط به دن، یک ویدیوی از پیش ضبط شده از این بازیگر و دیوید هیگ، نویسنده و بازیگر اصلی جک پسر من، اخیرا در جشنواره فیلم ادینبورگ به نمایش گذارده شده است. عکس هایی از این رخداد را می توانید در اینجا مشاهده کنید، و در ضمن ترنسکریپت (رونوشت) این پیغام ویدیوی را میتوانید در اینجا به انگلیسی مطالعه بفرمایید.
با تشکر از جنا از DR.com برای این اطلاعات!