ویدا اسلامیه

ویدا اسلامیه: سایت دیوانه ساز فوق العاده است

ویدا اسلامیه: سایت دیوانه ساز فوق العاده است…

گزارش ویژه از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گزارش: امید کرات عکس ها: سید محسن حسینی

نمای نمایشگاه کتاب

در طی برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سرکار خانم ویدا اسلامیه، مترجم قدرتمند و محبوب سری کتاب های هری پاتر در محل غرفه ی انتشارات کتابسرای تندیس (اولین و تنها ناشر رسمی هری پاتر در ایران) برای ملاقات با خوانندگان کتاب ها حضور پیدا کردند. ما از اولین ساعات شروع کاری نمایشگاه در روز جمعه 22 اردیبهشت 85 به غرفه ی تندیس واقع در سالن 27 مراجعه کردیم و بعد از چهار ساعت انتظار، برای سومین بار، مفتخر به ملاقات با خانم اسلامیه شدیم که این بار به همراه دختر کوچکشان نیوشا در ساعت 2:30 بعد از ظهر به محل غرفه انتشارات رسیدند.

ویدا اسلامیه

بعد از اجازه گرفتن از مدیر انتشارات و خود خانم اسلامیه چندین عکس از ایشون و دخترشان گرفتیم که در این صفحه با کلیک بر روی آنها میتوانید در اندازه واقعی عکس ها را مشاهده کنید. در کنار خانم اسلامیه رفتیم و درخواست امضا دادم. به ایشون عرض کردم که لطف کنند و به نام سایت دیوانه ساز امضاء کنند. بعد خانم اسلامیه از من سوال کردند که مدیر این سایت شما هستید؟ من هم گفتم بله ! و ایشون فرمودند سایت واقعا فوق العاده است و بسیار عالی درست کردین. من هم به جز تشکر نتونستم لطف ایشون رو جبران کنم که وقت گذاشتن و از سایت دیدن کردند.

ویدا اسلامیه

امروز دیوانه ساز هدیه و دستمزد خود را از مترجم ایرانی هری پاتر دریافت کرد و با غرور از شما دعوت میکنیم امضای خانم اسلامیه برای وب سایت دیوانه ساز را مشاهده کنید. حضور طرفداران هری پاتر بسیار کم و اندک بود. حداقل تا زمانی که ما در غرفه حضور داشتیم (حدود ساعت 3 بعد از ظهر) به جز چند پسر و دختر نوجوان، شخص دیگری رو مشاهده نکردیم. البته به احتمال زیاد اکثر طرفداران بعد از ساعت 3:30 و 4 به محل غرفه رفتند. هوای گرم داخل سالن و ازدحام بیش از حد جمعیت در نمایشگاه کتاب نگذاشت تا ما ساعات بیشتری را در سالن بمانیم. البته امروز در نمایشگاه “علی دایی” و “دکتر قالیباف” شهردار تهران رو هم زیارت کردیم به همراه سیل جمعیتی که به دنبال آنها (به خصوص علی دایی) همراه بود.

امضای خانم اسلامیه

نوزدهمین نمایشگاه کتاب تهران، امروز ساعت 17:30 برای بازدیدکنندگان به اتمام رسید و فردا مراسم اختتامیه آن در همان محل برگزار خواهد شد. برای مشاهده عکس ها در اندازه ی بزرگ روی آنها کلیک کنید.

ویدا اسلامیه در حال امضا دادن به سایت دیوانه ساز غرفه کتابسرای تندیس در سالن 27
Vida [017] Vida [018]