اخبار سایت

آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت

انجمن
مدتی هست که بخش انجمن سایت به دلیل اینکه مدیری برای اون وجود نداشت، بسته شده تا فرد لایقی برای مدیریت انجمن پیدا بشه. کسانی که تمایل به مدیریت انجمن سایت رو دارند، روی ادامه خبر کلیک کنند تا از شرایط و قوانین آشنا بشن.

فروشگاه
در مورد فروشگاه هم باید بگم کسانی که نحوه هماهنگی رو E-Mail انتخاب کرده باشند، ما باهاشون تماس نخواهیم گرفت، پس اگر میخواهید رسیدگی بشه، در بخش نظر شما اعلام کنید تا باهاتون تماس بگیریم.

آمار سایت
اگر میخواهید از ریز آمار دقیق سایت در ماه گذشته با خبر شوید، روی ادامه خبر کلیک کنید.

آمار سایت
در ماه دسامبر (ماه گذشته)، کل مجموعه شبکه دیوانه ساز ایرانی، دقیقا ۱۳۱۶۷ Unique visitors (بازدید کننده واحد)،۳۴۱۳۰ Visits (بازدید)، ۵۲۱۶۱۱ Page View (بازدید صفحه) و ۱۵۶۳۰۸۷ Hit (هیت) داشته است. و این برای اولین بار است که هیت سایت به یک میلیون رسیده.
از تعداد ۳۴۱۳۰ بازدید هر بازدید کننده ۲.۵۹ بار بازدید کرده، و از ۵۲۱۶۱۱ بازدید صفحه، هر بازدید توسط بازدیدکنندگان حدود ۱۵.۲۸ بازدید صفحه داشته است. و از ۱۵۶۳۰۸۷ هیت هم هر بازدید با خودش ۴۵.۷۹ هیت داشته است.
هنوز بعد از تهران از چهار محال و بختیاری بیشترین بازدید صورت میگیرد. در بین موتورهای جستجو بیشتر از گوگل ما را پیدا می کنند و اکثرا با جستجوی کلمه “اما واتسون”. سهم مرورگر ضعیف Firefox تنها ۶.۳% است. و میانگین مدت بازدید بازدیدکنندگان ۶۵۵ ثانیه (حدود ۱۱ دقیقه) است.
برای ارائه تبلیغ در شبکه دیوانه ساز ایرانی اینجا را کلیک کنید.

انجمن
متقاضیان عزیز برای مدیریت انجمن سایت، باید شرایط زیر را دارا باشند.
– سابقه کار با سیستم های phpBB
– حداقل آشنایی با زبان php یا حداقل html
– توانایی رسیدگی به انجمن، حداقل هر دو روز یک بار

اگر شرایط بالا را دارا هستید، در بخش نظر شما آمادگی خود را اعلام کنید.