دنیل ردکلیف

دنیل بالاخره قبول کرد که از ع؟ریان شدن ترسیده

دنیل رادکلیف پذیرفت که ل؟خت مادرزاد شدنش در سر صحنه نمایش اخیرش در وست اند "ترسناک" بوده است.
ستاره هری پاتر در اکوس به همراه ریچارد گریفتز و جنی آگوتر در نقش یک نوجوان ناهنجار که علاقه شهوانی و مخربی در رابطه برقرار کردن با اسب ها دارد، ایفای نقش کرده است.
تا همین چند ماه اخیر، خبر حضور ع؟ریان وی در صحنه های نامشروع جنسی در این نمایش، در تمام خبرگزاری ها و رسانه ها به عنوان تیتر اول قرار داشت.
متن مصاحبه به فارسی در ادامه خبر…

در توضیحاتی که این بازیگر 17 ساله در برنامه تلویزیونی "نمایش شبانگاهی جاناتان راز" داد گفت که با وجود اینکه از این به بعد همه فهمیدند که زیر لباس های جادوگری اش چی هست، تصور اجرای نمایش در وست اند خیلی وحشتناک تر است.
او گفت: "از اون صحنه خیلی هم نترسیدم… اما تصورش وقتی میخوام برم رو صحنه و اینکه انرژیم رو برای دو ساعت و نیم اجرا باید حفظ کنم، من رو می ترسونه."
"وقتی میخوای یه کار متفاوت انجام بدی، موضوعی که از همه مهمتره اینه که ثابت کنی میتونی انجامش بدی، که خوشبختانه تونستم این کار رو بکنم… در هر صورت، وقتی همچین موقعیتی جلوی پای آدم قرار میگیره واقعا خیلی باید احمق باشید که ردش کنید."
نحوه اصلاح موی او ممکن است تاثیر زیادی در این روند ایفا کرده باشد، اما رادکلیف اعتراف کرد که ترکیب بدنش حاصل ساعت ها عرق ریختن و ورزش کردن نبوده.
او گفت: "داستان های مسخره زیادی در مورد من چاپ شده که نوشتن من هفت روز تمام ورزش کردم تا اینجوری بشم… من همچین کاری نکردم."
اکوس هنوز هم در تئاتر گیلجود در لندن در حال اجرا است. نقش او در این نمایش، باعث تحسین بسیاری از منتقدین شده است، که معمولا با عبارتی نظیر "فوق العاده"، "شگفت انگیز" و "پر ابهت" شروع می شود.