اخبار سایت

سیزده هدیه، سیزده تشکر

پاپانوئل، عمو نوروز و حتی بابای خودتون هم انقدر بهتون هدیه داده بود؟
با ما همراه باشید، و گزارش این سیزده هدیه نوروزی رو بخونید:

دو ماه فعالیت
شهرک غرب، ونک یا جردن
اولین تقویم هجری شمسی هری پاتر
مجیک لند ۵
دنیای تصویر
چرا لگن آذربایجان؟
نظر سنجی هدایا

دو ماه فعالیت
البته بیشتر از دو ماه بود! این سیزده هدیه حاصل تلاش بسیار زیاد من و عده ای دیگر از دوستان بود که تا آخرین لحظه به سایت می رسید و آبروی ما رو حفظ میکرد. از ماه ها پیش برنامه این هدیه ها ریخته شده بود و تا آخرین روز تهیه و آپلود اون ادامه داشت. کل عید بنده که فقط پای کامپیوتر گذشت و این سیزده هدیه که باهاش میشه پنج تا سایت هری پاتری دیگه بازی کرد(!) آماده شدند. با تشکر از "حسین غریبی" عزیز، "امین" و "محسن" و شما که هدیه ها رو دریافت کردید.
بیش تر از یک گیگ فایل فقط تو این چند روز در سایت قرار گرفت!

شهرک غرب، ونک یا جردن
ویدیو هری پاتر برای همیشه ۶ فقط به خاطر مناسبت نوروز تهیه شد و برای همین بهتر هست اسم مناسبتی روش بذاریم. به هر حال بیش تر از چهار بار کلا ادیت شد و بعد در سایت قرار گرفت. فقط امیدوارم خوشتون اومده باشه. اگر موسیقی های ناپسندی توی این کلیپ استفاده شده به معنی تایید و زیبا بودن اونها نیست. فقط جنبه سرگرمی داشت!

اولین تقویم هجری شمسی هری پاتر
خیلی خوشحال هستیم که اولین تقویم هجری شمسی هری پاتر متعلق به این سایت هست. تمام مناسبت ها از روی تاریخ میلادی اونها برای تاریخ شمسی ۸۶ تبدیل شده و کار بسیار وقت گیر و خسته کننده ای بود. تا چند روز دیگه هم خطایی که در ماه آذر برای تاریخ اکران شاهزاده دورگه در تقویم درج شده، اصلاح خواهد شد که به اشتباه قدیسان مرگ نوشته شده. به اضافه اصلاح چند غلط املایی دیگه…
و اگر وقت بشه برای کاربرانی که رزولوشن اونها ۱۲۸۰ در ۷۶۸ هست هم، عکس ها تهیه میشه.

مجیک لند ۵
متاسفانه مجیک لند ۵ مثل اینکه فقط در Windows XP Service Pack 2 یا Windows Vista اخبار هری پاتر رو دریافت میکنه. دوستانی که این مشکل رو دارن (ویندوزهای جدید ندارن) عذرخواهی من رو بپذریند. امیدوارم برای ویندوز های قدیمی هم بشه این عملکرد نرم افزار رو فعال کرد.

دنیای تصویر
بعد از تلاش های بسیار برای دریافت اجازه رسمی از نشریه وزین "دنیای تصویر"، اسکن های ویژه نامه های این مجله فوق العاده معتبر ایرانی رو تهیه کردیم. حتما اسکن اون سه مجله باقی مونده هم در روزهای آینده آماده می کنیم.
با تشکر از آقای علی معلم برای لطفی که در حق ما کردند.

چرا لگن آذربایجان؟
همین جا برای اینکه سو تفاهمی به وجود نیاد برای بار چندم اعلام میکنم که کلمه آزکابان (که من فکر نمیکنم فحش یا حرف بدی باشه) توسط سازندگان این کلیپ به اسم کشور "آذربایجان" تشبیه شده است.
پس لطفا توجه کنید که کلمه آزکابان به کشور آذربایجان تشبیه شده و خود کلیپ ویدیویی هیچ ربطی نه به آزکابان داره نه کشور آذربایجان. فقط سازندگان خواستند تشابه اسمی درست کنند. داستان نه به لگن ربط داره نه به کشور آذربایجان.
ما دوست تمام شهروندان کشور آذربایجان هم هستیم!!

نظر سنجی هدایا
همین جا از شما دعوت میکنم در نظر سنجی که در صفحه اول سایت و یا صفحه نظر سنجی قرار داده شده شرکت کنید و بهترین هدیه این سیزده روز رو انتخاب کنید.

لطفا از ما حمایت کنید…