رولینگ / کتاب 7 "هری پاتر و یادگاران مرگ"

رولینگ ۲۱ جولای برای قدیسانش امضا میدهد!

جی.کی.رولینگ بخش اخبار سایتش را با مطلب جدیدی به روز کرده است که در آن گفته طرفداران می توانند این شانس را داشته باشند که در تاریخ ۲۱ جولای (۳۰ تیر) در لندن، به همراه کتاب از او امضا بگیرند. در عین حال به آنها یک نسخه کاملا مجانی از هری پاتر و قدیسان مرگ هم اهدا می شود. بلیط ها برای این مراسم کاملا مجانی هستند و تنها از ناشرین کتاب می توانید تهیه کنید.
مطلب رولینگ به اضافه اطلاعاتی بیشتر از این اتفاق را به فارسی در ادامه خبر مطالعه کنید…

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۶

امضا زیر نور مهتاب

در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۸۶ (۲۱ جولای ۲۰۰۷) به ساعت ۱۲:۰۱ نیمه شب (به وقت محلی – ساعت ۳:۳۱ به وقت تهران)، ۱۷۰۰ نفر از طرفداران هری پاتر این فرضت را دارند که من برایشان بخش هایی از "هری پاتر و قدیسان مرگ" را در موزه تاریخ طبیعی لندن مطالعه کنم. آنها یک نسخه مجانی از هفتمین کتاب هری پاتر را دریافت خواهند کرد، که هدیه ای است از طرف انتشارات بلومزبری، ناشرین بریتانیایی من و خودم هم باید یک امضای ماموتی براتون بکنم! (-منظور رولینگ یک امضای تاریخی است که به ماموت اشاره کرده!)

برای گرفتن بلیط جهت این مراسم، باید فرمی که در وب سایت های bloomsbury.com (برای افراد مقیم در بریتانیا و ایرلند) و scholastic.com (برای امریکایی ها) هست را پر کنید. بقیه ناشرینانگلیسی زبان هم سهم بلیط دارند، که باید به سایت های خود آنها سر بزنید.

از آخرین باری که امضا می دادم و این شانس رو داشتم که کتاب رو بخونم و با طرفداران بصورت شخصی ملاقات کنم خیلی میگذره، برای همین خیلی خوشحالم که خوندن کتاب رو با هم شروع می کنیم. خیلی برام شگفت انگیزه وقتی میتونم با کسانی صحبت کنم که همون جور که تو صف وایسادن، چند فصل از کتاب خوندن و به من رسیدن!

 موفق باشید. اگر تونستید بلیط بگیرید، اگر موفق شدید، خیلی زود در ۲۱ جولای همدیگر رو خواهیم دید!

 

فرمی که رولینگ به آن اشاره کرد در اینجا در سایت بلومزبری است به همراه تمام اطلاعات اضافی در مورد این ضیافت. تا تاریخ ۱۱ جولای (۲۰ تیر) وقت دارید فرم را پر کنید و در تاریخ ۱۸ جولای (۲۷ تیر) اسامی پذیرفته شدگان برای این مراسم از طریق E-Mail اعلام می شود.

سایت اسکلاستیک هم هنوز جزئیات این مراسم را درج نکرده است.