پادکست لوموس | برای طرفدارهای حرفه‌ای هری پاتر
ایوانا لینچ

متن فارسی مصاحبه جدید با ایوانا لینچ

سایت Harry Latino یک مصاحبه جدید با ایوانا لینچ که با کمک وارنر براز اسپانیا ترتیب داده بودند را منتشر کرده است. مسئولان این سایت به لندن دعوت شدند تا با ایوانا، کتی لیونگ، متئو لوئیس و بانی رایت مصاحبه کنند. ایوانا در مورد اینکه با جی.کی.رولینگ در مورد چه چیزهایی صحبت کرده بوده، برنامه هایش برای روز انتشار کتاب چیست، پاتروناسش در هری پاتر و محفل ققنوس، خانه هاگوارتزی که او فکر میکند چگونه است، احساسش در مورد کاراکتر لونا لاوگود و غیره صحبت کرده است!
بخش هایی از این گفتگو را به فارسی در ادامه خبر مطالعه کنید…

جی.کی.رولینگ گفته بود که تو مناسبترین فرد برای کاراکتر لونا لاوگود هستی، تا حالا با نویسنده ملاقاتی داشتی؟
– بله، ملاقات داشتم و در مورد بعضی از نظریاتم حول کتاب ها ازش سوالاتی پرسیدم. اون همیشه به صحبت هام گوش میده، ولی هیچ جوابی نمیده.

روز ۳۱ تیر که کتاب منتشر میشه کجا هستی و با کی هستی؟
– اوه، بله! با پسر خاله و خواهرم میخوام برم. میخوایم تی شرت های خاصی بپوشیم و کلا بترکونیم. فکر کنم بریم لندن، چون همه اونجا جمع میشن، برای همین هیجان انگیز تره.

پس به مهمانی کتاب در لندن میری؟
– بله، ولی در این مورد زیاد مطمئن نیستم. هنوز دارم فکرهام رو میکنم، چون اونجا طرفدارهای زیادی جمع میشن و احتمالا من رو خواهند شناخت، و تو کل مهمونی همش دور و برم شلوغ میشه.

میدونیم که به ارتباط هری و هرمیون علاقه داری، در مورد لونا چی فکر میکنی؟
– به نظر من لونا و دامبلدور باید بیشتر با هم در ارتباط باشند. میدونم که اون مرده و یه کم هم پیر هست. (می خندد) ولی نمیدونم چه اتفاقی برای لونا خواهد افتاد.

چرا نقش لونا رو بازی کردی؟
– چون پیدا کردن آدم هایی مثل اون خیلی آسون هست. همه ما به نحوی در مقابل بقیه جبهه گیری می کنیم،اما اون اینجوری نیست و خیلی زیرک هست و همین باعث میشه که خوشحال باشه.

میتونی کاراکترت رو توصیف کنی؟
– اون یه دانش آموز سال چهارمی هست و تازه با هری آشنا میشه. پدرش در مجله طفره زن کار میکنه. اون فراموشکار هست و به هری هم نزدیک هست. همه فکر میکنند که اون با بقیه فرق داره، ولی اون اصلا قصد جلب توجه نداره. اون همیشه با ناخودآگاهش سر و کار داره و راهی که توش قرار گرفته رو پذیرفته.

بخشی از خودت رو تو اون پیدا کردی؟
– نه، من نمیخوام بگم که اون شبیه من هست، اما کسی هست که من دوست دارم شبیه بهش باشم. به نظرم اون میتونه مانند الگوی بقیه باشه. به نظرم مردم باید بیشتر خودشون رو به دیگران نشون بدن.

متن کامل این مصاحبه را به انگلیسی در اینجا مطالعه کنید.