پادکست لوموس | برای طرفدارهای حرفه‌ای هری پاتر
مختلف

خلاصه آخرین اخبار

آدمک های کوچک رون و هرمیون به فروش میرسند
Gentle Giant LTD در بلاگ رسمی خود اعلام کرد ۲۵۰۰ آدمک هرمیون و ۲۰۰۰ آدمک رون برای فروش به عموم آماده میشوند . هردوی این آدمک ها در دوره ی تعطیلات نوامبر آماده عرضه در فروشگاه ها هستند.
تولدت مبارک ریچارد گریفث !
علیرغم داشتن ۲ تولد مهم در این روزها این بی انصافی است که از عمو ورنون هری پاتریست ها یادی نکنیم . گریفث که دارنده Tony-award نیز هست امروز وارد ۵۹ سالگی خواهد شد . تولدت مبارک آقای گریفث ! (منبع: PotterNet.Co.Sr)
فرستنده خبر: دوستدار امید

محصولات هری پاتری با ۱۰ ٪ تخفیف در وارنر براس
به مناسبت ۲۶ سالگی هری پاتر Warner Bros. Shop محصولات خودش را با ۱۰ ٪ تخفیف ارائه میدهد . برای دیدن لیست محصولات اینجا را کلیک کنید.
یک خبر تکمیلی
روپرت گرینت ،رون ویزلی در فیلم های هری پاتر ،اخیرا در کنسرت جرج بنسون که در وال دو لوبو در آلگارو(واقع در کشور پرتقال) برگزار شده بود، دیده شد.جایی که او در حال گذراندن تعطیلاتش با خانواده اش بود.او گفت که این جو آرام و متفاوت از جو پرکار لندن را دوست دارد.
هری پاتر در لغت نامه ی اکسفرد
لغت نامه جدید اکسفرد در انگلستان برای بچه های ۷ تا ۱۱ سال از مفاهیم جملات هری پاتر برای فهم بهتر بچه ها استفاده کرده.
هری پاتر کتاب مورد علاقه ی بچه ها
بر اساس تحقیقی در انگلستان ۵۰%از بچه های ۷ تا ۱۴ سال از کتاب هری پاتر بعنوان بهترین کتاب مورد علاقه خود نام میبرند.۳ داستان برتر بترتیب عبارتند از: ۱.هری پاتر. ۲.ارباب حلقه ها. ۳.چارلی و کارخانه شکلات سازی.
افزایش بازدید از لوکیشن هاگوارتز!
صنعت گردش گری در شهر نروژ انگلستان باعث شده سالانه نه میلیون پوند بر درامد این کشور اضافه شود.حدس بزنید مردم در این شهر از چه چیزی بازدید میکنند؟ قلعه الویک که بعنوان لوکیشن مدرسه هاگوارتز است بازدید میکنند.
یک مطلب به عنوان هری پاتر چیزی فراتر از یک کتاب! در یک وبلاگ نوشته شده که با کلیک روی عنوان آن میتوانید مطالعه کنید.