اخبار سایت / کتاب 7 "هری پاتر و یادگاران مرگ"

هری پاتر لو نرفته است…

خبر مهم

تمام خبرگزاری های ایرانی خبر لو رفتن داستان هری پاتر را منتشر کردند. این خبر چرند محض و دروغ است. مثل همیشه خبرنگاران ایرانی از منابع دست چندم خبر تهیه میکنند. رولینگ هرگز داستان را لو نداده و انتشارات بلومزبری رسما اعلام کرده که کتابی را اصلا در Server نگذاشته که کسی بیاید و هک کند. انقدر زود باور نکنید…
کتاب هشتم هری پاتری هم در کار نیست و این کتاب رسما هم از طرف نویسنده و هم از طرف انتشارات رسمی به عنوان آخرین کتاب مجموعه هری پاتر معرفی شده است.

خود شما اگر کمی دقت کنید، متوجه میشید! رولینگ چند هفته پیش اعلام کرد شایعه سازی نکنید، بعد خودش بیاد لو بده؟ در سایت خود رولینگ برید ببینید کجا لو رفته؟ سری به خبرگزاری های متعبر مثل BBC و CNN بزنید، ببینید این خبر دروغ ایرانی از کجا ترجمه شده؟ سری به سایت های انگلیسی هری پاتر بزنید. این خبر پس کجاست؟! از خبر شایعه هک شدن، خبرنگاران ما با ذهن خلاق و رویا پرداز خودشون به اضافه چند منبع بی اعتبار و زرد این خبر رو منتشر کردند.
چند هفته پیش که رولینگ رسما اعلام کرد کتاب هشتی در کار نیست، روزنامه جام جم دقیقا نوشت رولینگ از این فضای تبلیغاتی خوشش آمده و گفته کتاب هشت را می نویسد!
چند روز پیش هم روزنامه بانی فیلم گفت فیلم های هری پاتر سود زیادی برای کمپانی دیسنی به همراه داشته است.
و حالا خبرگزاری مهر، هم میهن و … خبر شایعه هک شدن را به لو رفتن تعبیر کردند.

اخبار دیگر سایت به اضافه دلیل تغییر نام سایت در ادامه خبر…

– جستجوی سایت بهینه شد. این بار دیگه برای جستجو به سایت Google هدایت نمیشه و در داخل خود سایت نتایج جستجوی گوگلی نشون داده میشه!
– برای من هیچ اهمیتی نداره اگر خود رولینگ هم داستان رو لو بده! ما لو نمیدیم…
– بخش ارسال خبر به دلیل مسائل امنیتی لو نرفتگی! غیر فعال شد.
– به نظر شما برای چی اسم سایت تغییر کرد؟
الف) احترام و ادای دین به مظلومان افغانی
ب) پروژه بین المللی کردن سایت و عدم تمرکز تنها روی ایران
ج) نفرت از کشور!
د) اعتراض به سایت های هری پاتری که بعد از ابتکار ما به نسبت دادن یک موجود جادویی هری پاتر به ایرانی، همین روند را ادامه دادند.
به کسی که جواب درست رو بده یک جایزه ویژه اهدا میکنیم! یک بوسه دیوانه سازی. فقط از جایزه دادن به دخترها معذور هستیم، خب پسرها هم که قضیه شون بدتر میشه. بعدا حرف در میارن! چون دیوانه سازها روی گونه رو که نمی بوسن… خب پس اصلا جایزه نمیدیم…